Jak opravit ikony v PC?

Od: Datum: 31.10.13 14:39 odpovědí: 5 změna: 31.10.13 17:47

Dobrý den, mám problém v Pc a to s ikonami. Všechny ikony nejdou otevřít ve vybraném programu či aplikaci ale je to ve formátu souboru INK. Když třeba pozměním na prohlížeč Google Chrome, tak se mi všechny soubory na Chrome přemění. Nevím co je spouštěčem, ani nevím co s tím. Zkoušel jsem obnovení, ale nemám vytvořený bod před poruchou. Je i jiná možnost jak tenhle problém spravit? Jestli ano, mohli byste mi napsat pokud možno nějaký návod jak to dát do původníku stavu.

Mám Windows 7 Ultimate 34-bit, pokud v tom hraje role... Díky za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fribble*
Datum: 31.10.13 16:49

Zkuste: Start - výchozí programy - výchozí nastavení počítače (poslední položka) - Microsoft Windows a OK. Vrátí se do zákl. nastavení a pokud to bude OK, na vlastní nastavení bude čas později.

Ohodnoceno: 0x

Od: tonik*
Datum: 31.10.13 17:00

Zkusil jsem to, ale pořád ikony jsou stejné... Nic se nëzměnilo...

Datum: 31.10.13 17:04

Lze to provést i jinak? Nebo jsem udělal něco špatně. Jinak nelze to obnovit?

Datum: 31.10.13 17:34

Problém je jen s LNK, nebo i jinými typy?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.10.13 17:47

Ze začátku byly všechny programy v LNk (obrázek bílého papíru), a když chci třeba na internet, tak dám otevřít v programu a internet explorer nebo chrome a všechny programy jako Skype, KMP Player, Word se mi přemění na otvírání v exploreru nebo chromu...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.