Jak obnovit email nebo heslo? Častý problém

Od: Datum: 29.10.13 14:51 odpovědí: 8 změna: 30.10.13 19:29

Dobrý den, prosím pomozte mi vyřešit tento neustáli problém. Chtěla bych si založit email ale nevím jaký by byl nejlepší a spolehlivý abych stím nemusela mít problémy, jako moje mamka, že zničeho nic nemůže obnovit email nebo heslo a přitom ji vše fungolo tak jak má až poslední dobou ji to začlo dělat problémy. Proto Vás prosím o radu od koho si mám založit email abych neměla ten sami problém co má mamka. Předem moc díky za Vaše zkušenosti a rady .


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.10.13 14:56
avatar

Kdekoliv. Základ je zvolit si takové heslo, které nezapomeneš, případně používat nějakou aplikaci pro správu hesel (např. LastPass).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: betunka
Datum: 29.10.13 15:23

Tu aplikaci hesel mohu mít v tom samém emailu nebo v jiným emailu. Díky za pochopení jsem začátečník.

Datum: 29.10.13 15:28
avatar

V počítači. Ale nechápu, proč si nedokážeš zapamatovat jedno heslo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: betunka
Datum: 29.10.13 20:28

jedno heslo si dokážu zapamatovat mám to napsane a tak stejně jsou s tím problémy neustále tam vyskakuje chybné heslo nebo uživatel. mohu si zadat dva emaily na seznam cz? A jak se to dělá aby ty dva emaily se tam objevily. Díky

Datum: 29.10.13 21:06
avatar

U Seznamu všechno funguje.

Do LastPassu prostě uložíš první údaje (vyplníš, přihlásíš se do emailu a potvrdíš uložení), NEzaškrtneš "Automaticky přihlašovat", odhlásíš se, přihlásíš se druhými údaji a také je uložíš.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rnk*
Datum: 29.10.13 15:11

Pozor ma takové co zruší účet po třeba půlročním nepřihlášení se. Třeba seznam.cz. To, že člověk si emaily stahuje třeba denně pomocí outlooku je nezajímá. Prostě jste se nepřihlásili a hotovo účet se maže.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.10.13 01:00
avatar

Problémy s přihlášením do elektronické schránky (do e-mailu) nebývají způsobeny poskytovatelem freemailu. Většinou jde o problém na straně uživatele.

Může jít o chybně zadané přihlašovací jméno nebo heslo (případně obojí), problémy může někdy působit i nastavení prohlížeče nebo e-mailového klienta.

___ Maminka se může zkusit přihlásit znovu, ale musí si ohlídat, aby třeba neměla zapnutý CapsLook (aby u heslo rozlišovala malá a velká písmena).

___ U většiny (myslím, že dokonce u všech) poskytovatelů freemailu si každý může založit tolik schránek, kolik potřebuje. Tzn., že i u Seznamu můžete mít dvě či více schránek.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: betunka
Datum: 30.10.13 19:29

Dobrý den, přeposlala jsem s mamkou email z jednoho na druhý a vůbec nám to nedošlo. Nevím včem stále děláme chybu. Potřebovali bychom znát ten správný postup jak nato. Ten první email se nám zničeho nic vytratil, tak jsme si museli zadat nový protože heslo prý je chybný a uživatel také. Ale problém je v tom, že předešlé zprávy zůstali v tom prvním emailu. Prosím o správný postup jak nato? Díka za Váš čas.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.