Mozilla Neodpovídá

Od: Datum: 26.10.13 14:39 odpovědí: 3 změna: 26.10.13 17:36

Dobrý den,potřeboval bych poradit,mám Mozillu,a furt mě zamrzá.Chci si něco přehrát,a furt mě to hází hlášku Firefox neodpovídá.

A pak mi to hodí okno.s hláškou. Zásuvný modul Shockawe Flash, přestal prascovat,nebo je zaneprázdněn.

Tak kde je problém, Díval sem se,a píše to Firefox je aktuální.Tak já už teda nevím.

Předem děkuji za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.10.13 14:51

Dobrý den. Zkontrolujte ještě aktuálnost zásuvných modulů.

Hlavní nabídka - správce doplňků - příslušná záložka.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.10.13 17:11

Furt problém přetrvává :(

doplněno 26.10.13 17:13:

To je to okno,co se mi pořád zobrazuje

Datum: 26.10.13 17:36

v první řadě bych zkusil odinstalovat a znovu nainstalovat Firefox i Shockwave player. Jestli ani to nepomůže, z uživatelské složky (C:UsersUživatelAppdataLocalMozillaFirefox), to stejné u AppdataRoamingMozillaFirefox přesunout všechny složky jinam, aby byl prohlížeč chvíli "čistý" (bez uživatelských dat).

Pokud tím problém zmizí, pravděpodobně budou nějaká uživatelská data poškozená.

Aby se Vám zobrazila složka Appdata, je nutné v Ovládacích panelech v možnostech složky - záložce Zobrazení povolit "Zobrazovat skryté složky..."

Pokud máte Win XP, není to složka C:Users, ale Documents and Settings, a dále se složky trochu liší v názvech.

doplněno 26.10.13 17:37:

grrrrr, nechápu, proč mi to odstranilo lomítka z cesty ke složce!

C:/Users/Uživatel/Appdata/Local/Mozilla/Firefox

to stejné u Appdata/Roaming/Mozilla/Firefox

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.