Facebook a nabízení přátel

Od: Datum: 23.10.13 20:02 odpovědí: 2 změna: 24.10.13 06:12

Zdravím.
Před nějakou dobou jsem si založila Facebook účet, který však používám jen na jednu skupinu (Jedná se o skupinu klanu te hry, kterou jsem dříve hrála). Problém je v tom, že já nechci mít žádné přátele, profil slouží jen a pouze na tu jedinou skupinu, která je však uzavřená. Řekla jsem si tedy kamarádovi aby mne do ní pozval, což jak jsem se dozvěděla, jde jen pokud mne má v přátelích. Tak si mne přidal, pozval mne a hned jsem si ho z přátel zase odstranila. Jenže od té doby mi to všude nabízí jeho přátele, jestli je náhodou neznám a nechci si je přidat do přátel. Ppořád mi to s tím spamuje i E-mail.
Ráda bych se obešla bez toho profilu, ale s některými lidmi nemám jinou možnost jak komunikovat a sdílet obrázky (Jak jsem již zmínila- z té hry), protože buď nemají, či nechtějí jinou formu komunikace.
Dá se nějak zrušit to upozorňování na to, jestli neznám toho, tu či onoho?
Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.10.13 23:54
avatar

Příhlašte se do svého profilu, v pravém horním rohu klikněte na ozubené kolečko a vyberte "Nastavení účtu". V levém sloupci vyberte "Upozornění" a nastavte si, o čem chcete dostávat upozornění od FB na e-mail, a o čem Vás FB má informovat pouze na FB.

V nastavení soukromí si nastavte, kdo Vás může vyhledat, a kdo Vás může kontaktovat. Povolíte žádosti pouze "přátelům přátel", nebudou Vám chodit žádné žádosti, protože žádné přátele nemáte.

___ Ovšem nabídku FB na Timeline nijak neovlivníte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: chizuru*
Datum: 24.10.13 06:12

Děkuji, ale bohužel ta nabídka je to co mne štve nejvíce, protože na E-mail příliš nechodím, tudíž to bylo vedlejší. Co se dá dělat, alespoň že to už nebude chodit na E-mail, ještě jednou děkuji.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.