Prázdná plocha windows bez ikon

Od: Datum: 23.10.13 20:01 odpovědí: 5 změna: 24.10.13 18:55

Zdravim

Dneska se mi stalo že jsem zapnul pc a přihlásil se a neobjevili se mi ikony na ploše pouze tapeta. (dvakrát jsem restartoval a žadná změna)

Po 15 minutách se objevila plocha komplet.

Jak to vyřešit a co to zpusobuje (pravděpodobně). Nikdo na poradte nemá věsteckou kouli :D

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.10.13 20:13

Máš pravdu, kříšťálovou kouli nemám, proto mi napiš, jaký máš OS a jestli máš v PC malware (MBAM).

doplněno 23.10.13 20:44:

Jestli myslíš MBAM, tak to je antimalware. Já potřebuji vědět výsledek testu tímto programem.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.10.13 20:22

Mam Windows xp

A malware mam také

doplněno 23.10.13 20:45:

ještě běží

Datum: 23.10.13 20:33

Napřed bych to projel antivirem a antimalware. Pak bych na WinXP udělal tohle: Přihlásíte se do počítače jako Administrator, Přejmenujete svůj účet v C:/Documents and Settings/David (příklad) na David_old. Poté vyčistíte Registry pomocí RegCleaner, zrestartujte počítač a přihlásíte se jako David. Systém si vytvoří nový funkční profil uživatele C:/Documents and Settings/Davidů. Poté si jako Administrátor ze složky David_old zkopírutete do nové složky David z příslušných podadresářů své zástupce na ploše, Oblíbené položky, případně další věci. Až původní složku vyčerpáte, můžeže ji smazat.

doplněno 23.10.13 20:50:

Před celou akcí si v Obnově systému vytvořte Bod obnovení. V případě, že akce nepomůže, můžete se jím vrátit do původního stavu s tím, že přejmenujete zpátky David_old na David a zrestartujete PC.

Datum: 23.10.13 20:50

na mém notebooku HP lze dvojklikem na plochu schovat všechny ikony... je to utilita od HP.

tak třeba jestli nemáte něco podobného

Datum: 24.10.13 18:55
Po kliknutí pravou myši na plochu se v nastavení displeje dá najít odrážka - zobrazit ikony na ploše. Jestli to nejde tak bude na vině špatně zavedený průzkumník windows. Spust výpis běžících procesů (stiskni CTRL +ALT +DEL)a zjistí jestli tam máš řádek Explorer.exe
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.