Jde se dívat na internetu na ČT Art?

Od: Datum: 21.10.13 16:56 odpovědí: 5 změna: 21.10.13 21:42
avatar

Ať už normálně online nebo přes nějaký program...

Zdarma samozřejmě. Prosím, řekněte, že jo...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.10.13 17:01
avatar

Zkuste večer toto: http://www.ceskatelevize.cz/art/zive/ V tuto dobu to nelze vyzkoušet.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.10.13 17:09
avatar

Dobrý večer i vám. Díky za tip, hrozně bych se chtěla podívat na muzikál MdB Ptákoviny podle Aristofana, který bude běžet 4.11. od 20:25, jenže nebudu mít k dispozici TV a navíc se bojím, že to nedají do archivu a ani na vámi zmíněný odkaz živého vysílání... :(

Datum: 21.10.13 17:18
avatar

kdybych to u nás chytal, tak to nahraju a dám k dispozici ke stažení, ale bohužel, v naší díře po meteoritu jsme rádi za 9 programů :)

doplněno 21.10.13 17:25:

já osobně si myslím, že bohužel online vysílání nepůjde, protože nemají oprávnění tyto programy šířit přes internet. Je to poznat i u ostatních programů ČT, kde přes ivysílání fungují jen jejich vlastní pořady (zprávy, kouzelná školka, bludiště...)

doplněno 21.10.13 21:47:

z multiplexu 3, odkud tedy už pár dní vysílá také, je o dost větší šance, že se najde někdo, kdo Vám to nahraje :)

u nás, bohužel, musíme mít vlastní dokrývač, a zprovoznit multiplex 3 se zatím neobtěžovali, takže chytáme jen MUX 1 a 2.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.10.13 17:22
avatar

Díky za ochotu, třeba se najde někdo jiný, kdo ČT Art chytá a byl by ochotný(á) to pro mě nahrát.

Ještě se dneska zkusím mrknout, jestli ve 20:25 náhodou nepojede to online vysílání, dneska je pondělí, tak kdyby jelo, tak bych měla velkou šanci, že pojede i toho 4. listopadu...

doplněno 21.10.13 17:28:

Tak to je na pytel, já jsem si to říkala hnedka, že to nepůjde. Pro jistotu jsem jim napsala e-mail, ale kdo ví, kdy odpoví. A podle mě stejně záporně. Tímto tedy prosím nějakou ochotnou duši, která by to nahrála... *hej* *modla*

Datum: 21.10.13 21:42
avatar
Dvě poznámky - od 18.10. se ten kanál dá naladit v "normálním" multiplexu čété takže ho možná konečně chytíte i v díře po meteoritu.
Druhá rada je - oficiální vysílání přes internet je v rozporu s autorským zákonem protože televize si kupuje licenci jen pro území jednoho státu a šířením po internetu nelze zajistit aby program nesledoval nikdo mimo republiku. Proto televize můžou na internet dávat jen programy které samy výrobily a maji k nim vlastnická práva.
Takže jediná šance jak chytit televizi na internetu je hledat a hledat. čas od času se najde dobrodruh který hodí televizi na stream. Kvalita takových programů je ale velice kolísavá a životnost odkazů krátká. Nejčastěji se pro přehrávání používá software VLC player takže se vyplatí napsat do google VLC+televize nebo " linky pro VLC" dost dlouho fungoval server http://mojetv.blbne.cz/. Takže dobrá zpráva o kterou sis v úvodu říkala je na světě - ano jde to. Horší zpráva je že budeš muset trochu hledat.
Mimochodem - přehrávač VLC umí televizi nahrávat a dokonce i streamovat a je zdarma ke stažení třeba na slunečnici.
doplněno 21.10.13 21:55: http://www.google.com/search?…ws_rd=cr&ie=UTF-8&q=Sleduj+tv
Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.