Jaké alternativní náplně pro Canon MG 5350?

Od: Datum: 21.10.13 16:09 odpovědí: 3 změna: 23.10.13 14:40

Originály jsou drahý a mě by zajímalo jakou alternativní náhradu, která se blíží originálu používáte.

Tuto tiskárnu mám na tisk fotografií, na ostatní tisk mám starou tiskárnu.

Někde jsem četl, že některý náhrady a originály pochází z jedný fabriky.

Je mi jasný že záruka půjde asi do pryč, pokud se s tiskárnou něco stane ,ale to oželím.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 22.10.13 19:34

Záruku u inkoustových tiskáren Canon řešit opravdu není potřeba jsou velice spolehlivé minimálně 2 roky :-D Pak je dost velké procento úmrtnosti - viz internet pod heslem ERROR B 200. Inkousty doplňuji (k tomu je dobré si pořídit resetr čipu) nebo kupuji na Aukru, cena i kvalita je víc než příznivá, kompletní sada inkoustů kolem 200Kč.

Ohodnoceno: 0x

Od: yasp
Datum: 23.10.13 12:48

Mě šlo spíše o to kterou značku náplní používat. Některé mohou být horší, některé lepší. Jo o kurv.tkách v tiskárnách Canon pod chybou Error B200, jsem se dočetl až po zakoupení této tiskárny. Mohu vás ubezpečit, že to byl poslední výrobek této firmy, který jsem koupil. *bzum*

Od: bmbx®
Datum: 23.10.13 14:40

Udělal jste dobře, inkoustové tiskárny Canon jsou bezkonkurenčně nejlepší, přestože se mi už párkrát stalo, že tiskárna vydržela něco málo přes záruku, tak si stejně kupuju Canon a to můj první "fotografický" Canon stál téměř 8000Kč. Od té doby mají dnešní tiskárny mnohem lepší parametry a navíc i jako multifunkce stojí třetinu. Kurvítka jsou dnes všude, nebýt kurvítek tak by firmy krachovaly, protože by za chvilku neměly co prodávat. Osobně už mám v pořadí 7. Canona a neměnil bych, opravdu žádná jiná inkoustovka jim nesahá ani po "kotníky". Značku alternativních náplní neřešte, mě vycházejí nejlépe ty z Aukra (cena a kvalita je jinde nedostižná) a ty jsou snad "noname".

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.