Prezentace v powerpointu-spuštění

Od: Datum: 20.10.13 21:39 odpovědí: 5 změna: 22.10.13 14:24

Dobrý den, máme udělanou prezentaci do školy v PowerPointu a nesu to do školy na usb. Ale ve škole mají Libreoffice... A já mám zkušenosti že se prezentace zobrazí jinak.. Myslíte že pomůže když dám na usb i program PowerPont? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 20.10.13 22:19

Nepomuze.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.10.13 22:25
Ono to ani nejde. Nejlepší řešení podle mě bude taky si nainstalovat LibreOffice a prezentaci udělat v Impressu.
doplněno 20.10.13 22:27: Mimochodem tohle je první mně známý případ využití LO na škole.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.10.13 00:41

Kdysi jsme dělali na základce prezentaci v PP a k prezentaci se přikládal nějaký osekaný prohlížeč. Nebylo potřeba nic instalovat, jen se to spustilo. Ale už si nepamatuju za ta léta co to bylo zač...

Od: zabu
Datum: 22.10.13 12:25

Já si nejsem jistý, ale mám dojem, že se po otevření prezentace, tato dá spustit tlačítkem F5. pak už jede automaticky.

Datum: 22.10.13 14:24
A co to má společného s otázkou?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.