Dva různé monitory na PC

Od: Datum: 18.10.13 19:17 odpovědí: 1 změna: 18.10.13 19:34

Milí chytřejší. V roce 2011 jsem zakoupil grafickou kartu ASUS EAH6450 SILENT/DI/1GD3(LP) . Tenkrát jsem bez problémů připojil už nevím jaký LCD+ CRT monitor. Jen tak, cvičně, nepoužíval jsem to. Dnes se pokouším připojit 24" a 17" LCD. Ovladač grafiky NVidia mi nabízí: 1. na obou monitorech stejný obraz (to funguje). 2. rozšíření plochy na dva monitory .(musí být stejné). To nechci. Chtěl jsem dva nezávislé monitory a přesouvat mezi nimi okna. To mi nejde. Všiml jsem si, že tenkrát se mi opradu ukázaly dva zobrazovače a bylo mezi nimi možno přepínat.(pravé tlačítko, vlastnosti, nastavení...) Dnes tam je pouze jeden . Dál nevím.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: thomas07*
Datum: 18.10.13 19:34

Tak pardon, už to jde. Kdyby to někomu pomohlo, odpovím si sám. Milý počítač potřebuje restartovat v době, kdy má oba monitory zapojeny do grafiky a snad i zapnuty. Pak je najde. Já jsem druhý monitor zapojil za chodu, takže ho nenašel.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.