Jak získat přetočená data z kamery do auta?

Od: Datum: 04.12.13 20:31 odpovědí: 3 změna: 05.12.13 13:27
avatar

Lze nějak získat starší záznamy z kamery do auta? Kamera natáčí ve smyčce (tzn. přetáčí starší záznamy)a zapomněl jsem ji vypnout po natočení záznamu, který potřebuji. Lze tento záznam nějak získat zpět? Předem díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: dexx®
Datum: 04.12.13 20:49
avatar

Pokud ten záznam už přehrála, tak ne.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.12.13 21:26

Jediné, co lze získat je, že pokud máte nastavený interval smyčky např. 15 min, tak kamera v okamžiku kdy jí chybí místo pro další záznam smaže nejstarší záznam (většinou je tam algoritmus, že např. mažou vždy, když volného místa je méně jak 1 GB). V tomto okamžiku (pokud si to třeba hned uvědomíte a vypnete-ji) tam ten nejstarší záznam ještě zachránitelný je. V okamžiku, kdy ho fyzicky přepíše 15 minut nových dat už šance není.

Dále některé kamery mají senzor přetížení a záznam pořízený v okamžiku přetížení označí automaticky jako nepřepsatelný. To ale zřejmě nebude váš případ.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.12.13 13:27
avatar

Zkus programy jako Get Data Back NTFS (FAT). Občas se dá zachránit, ale nepočítej, že to bude 100% obraz. Existujou placený programy co u poškozeného zdrojového kódu videa vyextraktujou čitelnější obrázky (fotky) a z těch můžeš udělat animaci či zase hybridní video. Pak je řešení to předat do speciálních laboratoří na záchranu dat, ale je to hodně drahé.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.