Lze stahovat z youtube a jak

Od: Datum: 17.10.13 17:41 odpovědí: 9 změna: 17.10.13 23:07

Dobrý den,mám na You Tube pár videí s písničkama jak je stáhnou do PC abych je mohl dát na flash disk.děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 17.10.13 17:49

Co třeb a Tube Catcher a pod. stahovače?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.10.13 17:50

Zkuste program "Format Factory". Je k mání zdarma. Stáhne téměř cokoliv téměř odkudkoliv. Pod IE 8 bez problémů, s Mozilou si trochu nerozumí, ale dá se.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.10.13 18:39

Pkd se nepletu tak format faktory není na stahování,ale na konverzi mez hoodně formáty a toobraz,zvuk,video atd.

Doporučuji jak píše Buss -aTube Catcher.Umí stáhnout a současně i konvertovat třeba jen do MP3 nebo WAW,OGG,AVI ... třeba do mobilů nebo xboxu atd!

Datum: 17.10.13 23:04

Ech... *hi* samozřejmě. Chtěl jsem napsat "RealDownloader". Používám tyhle dva programy vždycky prakticky hned po sobě, takže jsem to trochu popletl.

Od: fisa*
Datum: 17.10.13 18:46

Pokud se ti nechce nic instalovat, tak já používám toto: http://www.youtube-mp3.org/ :)

Ohodnoceno: 2x

Od: pepr®
Datum: 17.10.13 18:51

Podobná stránka: http://mp3s.nadruhou.net/stahovac/ která ovšem ukládá celé video. Videa v HD ukládá ve formátu Mp4 a ostatní v FLV.

Ta stránka od kolegy video překonvertuje do Mp3.

Datum: 17.10.13 20:50

Zdravím,
na veškeré stahování po mnoha pokusech a zkoušeních už používám pouze program JDownloader - umí stahovat v podstatě všechno, co stáhnout lze (videa, hudbu, obrázky,.. ) ze všech možných serverů a úložišť ( z těch včetně placených účtů). Z YT stahuje tak, že vám nabídne několik (tuším že 4) základní formáty. ve kterých to umí stáhnout (MP3. MP4, .avi,..) a vy si jen vyberete co chcete.

Datum: 17.10.13 20:53

Firefox a plugin "DownloadHelper" s tím stáhneš 99% videií a pak případně upravit a převést ve free FormatFactory.

Datum: 17.10.13 23:07

YOUTUBE CATCHER ,ten se používá nejčastěji.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.