Vyskakující hláška Shockwave Flash

Od: Datum: 04.12.13 20:18 odpovědí: 4 změna: 08.12.13 21:26

Dobrý den,

stále mi na notebooku ve Windows7 vyskakuje tato hláška "zásuvný modul shockwave Flash je zaneprázdněn nebo přestal reagovat.

Nevíte prosím s čím to má souvislost a je se jí zbavit?

Vyskakuje mi to několikrát denně.

Děkuji mockrát za radu od odborníků.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.12.13 14:03

Dobrý den, odborník nejsem, ale radu zkusím. Mám občas stejný problém ve Firefoxu pod OS Linux. Stránka, kde je flash se nenačte celá, resp. načítání se zastaví a naskočí tato hláška. Stačí modul ukončit, stránka se dokončí a flash tam funguje. Důvod neznám, ale asi to může být chybou té stránky, starší verzí Adobe Flash Playeru nebo záznam v cookies. Ostatně, smazat cookies a mezipaměť v prohlížeči pomáhá vyřešit hodně problémů. Zkuste aktualizovat AFP a třeba to přestane obtěžovat. Zdravím!

doplněno 06.12.13 23:11:

Jo jo, jak píše kolega - AFP = Adobe Flash Player. To je to, co umožní v prohlížeči přehrávat flash animace a videa.

Pokud chcete novou verzi, tak se podívejte viz odkaz a tam si zvolte tu správnou pro Váš prohlížeč a OS Windows.

http://get.adobe.com/cz/flashplayer/

doplněno 08.12.13 21:32:

tentol - nemáte zač. Hlavně, že už je to snad v pořádku.

Ohodnoceno: 2x

Od: tentol
Datum: 06.12.13 22:31

Dobrý den,

zkusil jsem smazat cookies a uvidím jak se to bude chovat dále. JInak se chci zeptat co je to to APF? Kde to najdu?

Děkuji

Datum: 06.12.13 22:34

AFP= Adobe Flash Player

Ohodnoceno: 3x

Od: tentol
Datum: 08.12.13 21:26

Děkuji, pomohlo to cookies jak zatím vidím. Jste tu prostě skvělí rádci, moc díky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.