Vypalovaccí mechanika

Od: Datum: 17.10.13 11:31 odpovědí: 1 změna: 17.10.13 13:07

Dobrý den.

Mám nový (repasovaný) PC - FUJISTU - SIEMENS - ESPRIMO P 7935 T, OS Windows 7 HP,mechanika HL-DT-DVD-ROM DH10N ATA Device.

Pokoušel jsem se vypálit CD, ale nic. Vypalovací program ohlásil úspěšné vypálení, ale na CD nic nebylo.Bylo mi řečeno,že ne každý PC musí mít bezpodmínečně vypalovací mechaniku. Jak poznám,že mechanika je vypalovací?

Poradí někdo?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 17.10.13 13:07
avatar

Dobrý den, obecně - mechanika označená jako CD-ROM nebo DVD-ROM není určena pro vypalování, ale jen ke čtení média. Pokud je mechanika označena jako DVD-RW, tak v ní lze číst, ale i vypalovat.

Podívejte se v tom vypalovacím programu do vlastností mechaniky a tam to uvidíte. Je možné, že to vypalování proběhlo jen jako simulace. Myslím, že by při pokusu vypalovat do nevypalovací mechaniky ten program na toto upozornil a nepokračoval by v procesu vypalování. Také to vypalování je slyšet, tak to je hned rozpoznatelné. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.