1x

Nejlepší antivirus do mobilu zdarma

Od: Datum: 16.10.13 17:45 odpovědí: 7 změna: 16.10.13 21:36

Dobrý den, jaký je nejlepší antivirus do mobilu zdarma. Zkousšel jsem mcafee, ale ten je moc otravný. Teď mám AVG. Telefon je Sony Xperia V. Díky ! :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: alexandr147*
Datum: 16.10.13 17:56

nejlepší antivirus je inteligentní a rozumný uživatel ... všechny nové viry tvoří ti co tvoří antiviry ... prostě žádný není stoprocentní ... vyhnout virům se dá jen skutečně důsledným uvažováním na riziky stránek a nestahování souborů které sami nevytvoříte

Ohodnoceno: 2x

Od: fisa*
Datum: 16.10.13 18:02

No jo, ale přece jenom je lepší nějaký ten antivirus mít... :)

Datum: 16.10.13 20:12

V PC doma antivir nemám (protože linux), v práci ano (nod32) ale i tak nepamatuji za posledních 10 let žádnou infiltraci. Antivir do mobilu (android?), to mě ještě ani nenapadlo.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.10.13 18:02

Já mám v PC Avast vlastně od začátku a za tu spoustu let jsem s ním neměl jediný problém. Avast teď nabízí i AV pro mobily. Já chytrý telefon nemám, ale kdybych měl, tak bych ten Avast rozhodně alespoň vyzkoušel.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.10.13 19:16
Četl jsem, že nejlepší je Zoner antivirus. Já používám taky AVG-mobilní verzi a nemůžu si stěžovat..
Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.10.13 20:03

Dobrý večer já používám ZONER Mobile Security umí vyhledat i mobil,upozorní na výměnu sim-karty(nastaví se jiné tel.č. kam má řijít info SMS),ale hlavně bych u "chytrých tel."POUŽÍVAL antivir

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.