Jde přeinstalovat windows?

Od: Datum: 16.10.13 09:08 odpovědí: 8 změna: 16.10.13 14:54

Ahojky, Jde přeinstalovat windows, když se nemohu dostat do nouzového režimu? prostě se nedostanu nikam jen k načitacímu logu Windows 7, tak jak mám přeinstalovat? CD-romku též nemám takže přes tu fleshku to jde nebo jak? (mám notebook, kod od win. mám zespodu not.) děkuji za typy, rady odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.10.13 09:37
Samozřejmě. Windows 7 USB Download Tool + ISO si odněkud stáhni. Budeš k tomu potřebovat jiný počítač s Windows.
Ohodnoceno: 0x

Od: jehlicka
Datum: 16.10.13 09:41

Aha, a to jako nainstaluju program přes ISO na jiném PC a potom co dál? já jsem nicna netu nenašl podrobnější návod, tak kdybyste byl tak ochotný :) ^ . ^

Datum: 16.10.13 09:47
Stáhneš si obraz DVD (ISO) tvojí verze Windows, nainstaluješ ten program, připojíš flash disk nebo externí HDD a program ti z něj udělá bootovací USB disk. Víc ti teď nenapíšu, jsem ve škole a píšu z mobilu.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.10.13 09:49

A jak tu fleshku otevřu, když na mém notasu právě nejde spustit nouzový režim, to se automaticky otevře fleška a nainstaluje se WIN? Asi budu muset zajít k nějakýmu odborníkovi :D

Datum: 16.10.13 10:06

V biosu nastavíš bootování z usb, takže se natáhne systém z flešky a ne ten nabořený z disku. A pak už vesele instaluješ.

Datum: 16.10.13 10:11

Dobře děkuji moc za rady ! :)

Datum: 16.10.13 10:16

Ještě bych se chtěla zeptat v tom BIOSu na co mám najet aby začalo bootování?

Datum: 16.10.13 14:54

když zvolíš bootování z USB, tak zvolíš uložit a zavřít (F10) a tím se počítač znovu restartuje a měl by najet z flešky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.