Na internetu v prohlížeči musím dát zpět 2x

Od: Datum: 12.10.13 08:13 odpovědí: 4 změna: 13.10.13 14:06

Dobrý den, nevíte, proč musím na internetu zmáčknout 2x tlačítko zpět, aby fungovalo? Když ho zmáčku jednou, vypadáto, že to funguje, ale pak se tam objeví stránka, která tam byla předtím. Děkuji

doplněno 12.10.13 09:41:

Explorer

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.10.13 09:25

Jaký prohlížeč?

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 12.10.13 13:24

Dobrý den, mám stejný "problém" ve Firefoxu - někdy to tlačítko Zpět odklepnu, "točí se kolečko" a zůstanu na stejné stránce. Až druhé klepnutí to vrátí. Je to jen občas a na některých stránkách, tak to nijak neřeším a naučil jsem se s tím žít - berte to také tak. Někdy mám pocit, že záleží na tom důrazu, jak zmáčknu tlačítko na myši, ale jistý si tím nejsem. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.10.13 12:15

Jelikož už neprogramuji weby tak to nevysvětlím jako třeba admin, ale rozhodně to není na důrazu zmáčknutí zpět :) Jde opravdu o ta jak je ta stránka udělaná. Řekněme jednoduše, že tam může být přesměrování, nebo nějaké načtení dat, ty se jedním klikem vrátíš na tu stránku která tě přesměruje a tím pádem jsi zpět. Tak bych to vysvětlil já, ale uvidím jestli není lepší

Ohodnoceno: 4x

Datum: 13.10.13 14:06
Podle mě to je taky přesměrování, takže jedním krokem se vrátí na přesměrování a tím zase tam kde byla. Dvojité nebo dokonce občas několikanásobné kliknutí to řeší. Bude to víceméně záležitost určitých serverů, ne všeobecně vždy. Neřešil bych :-D
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.