Jak vydělat peníze na internetu

Od: Datum: 11.10.13 21:54 odpovědí: 10 změna: 06.11.13 10:16

Dobrý den. Chci se zeptat, jak by se daly vydělat peníze přes internet (nemyslím podnikání). Mám na mysli nějaké klikačky apod. Rád bych si totiž přivydělal nějakou tu korunku.

Předem děkuji. V.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.10.13 22:02

"klikačkama" si moc peněz nevyděláš (prakticky absolutně žádné peníze). Když už, tak se zaměř na obchod s lidskou blbostí (i na internetu platí) společně s reklamou se takto dá vydělat dost peněz ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 11.10.13 22:02

By jsi se uklikal, co tak akciový trh?

doplněno 06.11.13 12:17:

Jistý Adam Bříza z Brna mi poslal nabídku kde se prý nedá prodělat - že má už barák v Barceloně a začínal jako učitel. Začnete s 5 €U.

Od: ppppppppppppppp
Datum: 11.10.13 22:06

Já ale do toho ze začátku nechci vrazit žádné peníze. Mám sice nějakou tu doménu, ale co reklama?

Je možné, že se mi nebude dařit a příjdu tak zbytečně o peníze, které potřebuji. :(

Datum: 11.10.13 22:21

Jestli potřebuješ nějakou kačku doporučuji brigádu. Klikačkama si moc nevyděláš a často v závěru ani peníze neuvidíš.

Ohodnoceno: 3x

Od: pacourek*
Datum: 11.10.13 22:23

jestli že vám nevadí že ten příjem bude pár stokorun tak vyplňovat dotazníky přes internet

Datum: 11.10.13 22:55

Také se přikláním , klikačky a jiné internetové "brigádičky" nemají cenu. Když už si nějakou tu kačku vyděláš , tak jí málokdy uvidíš. Internet je v dnešní době hold jeden velký podvod.

Od: vlasatec*
Datum: 12.10.13 08:48
jeden čas mi chodili dotazníky tuším z ivyzkumy.cz nebo tak nějak a za odměnu jsem dostal cca 500kc poukaz na nákup v obchodech, také jsem si to.mohl nechat vyplatit hotově.
Jinak doporučuji se něco naučit a nabídnout to ostatním. To jde i přes internet, třeba tvorba bannerů, zrovna teď by se mi někdo levný hodil. Nebo psaní článků na podporu SEO. Nebo stahování některých potřebných dat. Pokud nezadate moc tak nějakou práci najdu, stačí napsat do zprávy.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.10.13 12:57
Můžu potvrdit že klikačky jsou pro kočku. Všechny firmy napřed nalákají lidi tím že prvních pár set lidí vyplatí a pak už se jen nabírají noví a noví klikači a zvedá spodní limit pro výplatu.
Jestli chceš vydělat pár stovek kup v číně pár blbostí a střel je přes aukro. Jsou "borci " co dokáží prodat metr LED pásku za 250kč a přitom nákupka za 5m je při dnešním kursu dolaru 350 za PĚT! metrů. . . No když to někdo koupí, jeho chyba.

Od: vlasatec*
Datum: 12.10.13 13:09
S tím aukrem akorát pozor aby se to neprehnalo a neskočil na to financak.

Od: piere
Datum: 06.11.13 10:16

Můžeš vyzkoušet nějaký partnerský program, kde za přivedení návštěvníka dostaneš praovizi. Zajímavý partnerský program nabízí HodinovýProgramátor.cz, za každého zákazníka získáš 30% z jím utracené částky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.