K čemu itunes?

Od: Datum: 05.10.13 00:56 odpovědí: 2 změna: 05.10.13 12:34

ok, takže jsem dnes dostal ipad jako dar. Zapojím k počítači, přetáhnu skladby, co tam chci mít. Odpojím ipad a hudba nikde. Zapojím zpět a hudba tam je. Odpojím a to stejné - nic to nepřehraje, nic to nenajde. Ted zjištuju, že si mám instalovat do počítače itunes. To jako proboha na co? Chci jen zapojit, přetáhnout skladby a poslouchat, chci toho tak moc? Jak tohoto prostředníka obejít?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.10.13 06:45
Jj to je to, proč už jsem tu psala, že mi prostě Apple nebude smět přes práh, dokud nebude umět obyčejný mass storage! Bez ITunes si člověk ani neuprdne :(
doplněno 05.10.13 07:02: Vím jen, že existují aplikace, které iTunes nahradí, ale stále je třeba nějaký sw..
Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.10.13 12:34
http://pcworld.cz/downloads/f…onu-ci-ipadu-flash-disk-43610
doplněno 05.10.13 12:36: Uživatelé Windows phone jsou na tom podobně blbě. Kámoš v práci se mi vždy chce pochlubit fotkama, ale musíme na to koukat pouze na malém founu, protože do PC přetáhnout nelze..
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.