Výběr herního notebebooku

Od: Datum: 01.10.13 18:28 odpovědí: 2 změna: 21.11.13 10:16

Dobrý podvečer,

ráda bych svůj dotaz směřovala na přítomné počítačové a herní mágy. Pořizuju si nový notebooček, mám jisté požadavky, moc tomu nerozumím = chci si nechati poradit od zkušenějších. Prosím zhodnoťte níže uvedené požadavky, komentujte, rozumujte, navrhujte. PC sestavu nechci, stále potřebuji čas od času přenášet stroj z místa na místo.

Rozpočet: do 35,000,-

Parametry: nejlépe Intel Core i7, 17.3", RAM 6GB a více, pořádná grafická karta, HDD nejlépe minimálně 1TB (ovšem externí HDD lze dokoupit vždy, takže tento bod je diskutabilní), optická mechanika není podmínkou, OS Windows 7 nebo 8 64bit, WiFi, nejlépe podsvícená klávesnice, tiché a výkonné chlazení a zvuk, pro který mě budou sousedi nesnášet.

Chtěla bych s uzarděním podotknout, že netuším, zda mi virtuální osmijádro nějak poslouží, aby i nejnovější hry šlapaly na nejvyšší rozlišení, nebo k čemu přesně slouží přetaktování procesoru. Tyto znalosti teprve tak nějak nabírám a učím se.

http://www.alza.cz/asus-g750jx-t4179h-d467484.htm

http://www.alza.cz/toshiba-qosmio-x870-14q-d388055.htm

Toto jsou prozatím moji šampioni. Děkuji Vám předem za odpovědi, velice ocením pomoc při výběru, komentáře, anebo návrhy na jiné mašiny s odpovídajícími parametry.

Verča

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.10.13 18:32

Ahoj já bych stejně doporučoval PC sestavu. Za 25 000 postavíš slušný dělo a za 10 000 si kup ntb. Taky jsem to tak udělal a paráda. Protože výkon NTB kolem 35 000 se stova vyrovná stoláku za 20 000.

Ohodnoceno: 2x

Od: vlada247
Datum: 21.11.13 10:16

Ahoj, taky shanim notas okolo 35 tis. herni, spise bych volil tu toshibu, sam jim mam uz 4 roky a jede skoro non-stop denne a zatim nic Je to opravdu kvalitne zpracovany notebook vsechno drzi tak jak ma nic nevrze a toho prenasim kazdy den, kupoval jsem ho kdysi za 17 tis. ma paradni zvuk harman/kardon je hlasitej to je taky dulezita vec. Dneska se jdu Mam taky zajem o tu toshibu co ty, spise me mrzi ze ten display neni ve full hd..

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.