Ztratila se wifi síť co s tím?

Od: Datum: 29.09.13 19:28 odpovědí: 3 změna: 30.09.13 09:46

Dobrý den mám jeden problém dlouhou dobu jsem měl z mého routeru plynulý signál ale včera mi zničeho nič poklesl signál z obvyklích 5 na pouhé 2 čárky a potom se wifi síť úplně ztratila zkoušel jsem restartovat PC i router ale nic síť už se neobjevila nikdo k mému routeru v tu dobu neměl přístup Ale mynulá síť (měl jsem 2 ) nepřestala fungovat ovšem tu nepoužívám jelykož my hlásí omezený přístup . Prosím poraďte mi co s tím tu starou síť už hledat nechci ale ani nevím jak udělat novou .

Děkuji za odpověď .


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.13 20:32
avatar

doplň kdyžtak k jakému účelu wifi používáš, jestli jako připojení k internetu nebo jako komunikaci mezi počítači nebo oboje. Pokud ti nejede ve smylu internetu může být problém na straně poskytovatele. Taky wifi v PC jestli nemá nejakou závadu. . . .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aaaaaa*
Datum: 29.09.13 21:02
Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 30.09.13 09:46

1. Propojil bych PC přímo s routrem síťovým kabelem. (a optímálně u toho skončil, protože spojení kabelem je vždy lepší, než přes wifi)

2. V prohlížeči IE/Opera/Firefox/.. zadal adresu routeru - (pokud jí neznám a není napsaná na nálepce na routeru, tak si stáhnu nějaký program na skenování sítě - třeba Look@LAN, který mi jí najde)

3. Přihlásím se k routeru (musím znát jméno/heslo - třeba admin/admin - pokud ho neznám, postupu dle dokumentace výrobce routeru/poskytovatele internetu)

4. Najdu, kde jsou volby sítě wifi a ověřím, že je vše v pořádku

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.