Adobe Photoshop - jaký?

Od: Datum: 25.09.13 17:37 odpovědí: 9 změna: 26.09.13 06:48

Dobrý den. Mám v plánu tvořit obrázky jako v odkazu níže a chci si koupit Photoshop. Verzí Photoshopu je celá řada a nevím, jaký si vybrat (koupit) a tak jsem sepsal pár mých požadavků, která by měla ta verze splňovat:

*přijatelná cena (ne 18tis., maximálně 3-4000 korun) a jednorázová platba (nechci platit měsíčně za pronájem)

*lze v ní tvořit obrázky a ilustrace a obsahuje všechny nástroje (na tvorbu stínů...jako ve videu)

*je ideálně v češtině

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 25.09.13 17:42

Dobrý den, já Vám nabídnu program GIMP, který by měl umět v podstatě to samé a ještě je zdarma. Zdravím! http://www.slunecnice.cz/sw/gimp-windows/

Ohodnoceno: 1x

Od: adobe
Datum: 25.09.13 19:18

GIMP mám a moc mi nevyhovuje... chybí mi tam pár věcí..

Datum: 25.09.13 19:52

A co ti chybí?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.09.13 20:49

Řeknu to takhle, GIMP mám a nevyhovuje mi. Lehce se v něm člověk zmate a Photoshop je na ovládání přesto o něco jednodušší. Navíc jsem se ptal na Adobě Photoshop. Cením si vaší rad o GIMPu, ale přesto bych byl rád, kdyby mi někdo konečně napsal, jaký vlastně Photoshop si pořídit.

Datum: 25.09.13 20:55

Já na něm tedy nevidím nic nepřehledného. No ale jak chceš, jsou to tvoje peníze...

doplněno 25.09.13 21:54:

Já bych si místo P$ radši koupil nový HDD.

Ohodnoceno: 1x

Od: deenka8
Datum: 25.09.13 18:20
Adobe photoshop cs6 extended, sice stoji v obchodech asi 20000, ale da se sehnat na netu zdarma!

Datum: 25.09.13 19:34

Je za 20tis, ale i za 2tis, za 3, za 6tis...v podstatě v jkékoli ceně najdeš Photoshop. A mně jde o to najít ten, ve kterém mohu tvořit obrázky jako v tom videu, ale pokud možno co nejlevnější. A chci to mít oficiáně...

Datum: 26.09.13 00:00

Photoshop má snad jen jednu verzi ne? A koupit za rozumnou cenu se dá pouze, pokud se člověk stane žákem nebo kantorem.

Datum: 26.09.13 06:48

Verze možná není to správné slovo, ale Photoshopů je docela hodně... AP Extended, Lightroom, Elements...

Právě proto jsem doufal, že mi zde někdo odpoví na dotaz, zda existuje nějaký Photoshop pod 3-4000Kč, ve kterém se dají tvořit obrázky podobné ve videu...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.