Psaný E-slovník

Od: Datum: 24.09.13 03:52 odpovědí: 2 změna: 25.09.13 05:07

Čau lidi, Nevim co bych dal za pomoc, ale potřeboval bych psaný e-slovník, přesně ten, co je na http://ucebnice.heureka.cz/an…y-radka-obrtelova-a-kolektiv/ A aby toho nebylo málo, tak bych to ještě chtěl mít v přesně daném stylu ( stačí txt soubor každé slovo i vazba na jeden řádek, významové překlady odděleny středníkem, podobná slova oddělena čárkou bez mezer aj...) Kdybych si to přepisoval, vyšla by mi ta práce asi na 4-5 měsíců. Nejni nějakej zpusob jak bych si tohle mohl objednat, nebo zařídit? V E podobě to nikde nemůžu najít. Jde totiž o to, že já se angličtinu učim na počítači, a mám prográmek, kterej ty txt soubory čte a zkouší mě z něj. Nešlo by něco vymyslet?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.09.13 14:48

Prográmků na zkoušení slovíček a slovních obratů je více,

bylo by dobré uvést, který používáš.

___ Do programů, které znám já, si uživatel může z webu vývojáře stáhnout některé slovníky či jednotlivé lekce z různých učebnic.

Další možností je vytvořit (napsat) si textové soubory sám. Dokonce bych to doporučila kvůli častějším obměnám.

Nebo se obrátit na vývojáře programu, jestli by nemohl k programu doplnit další soubory.

Pokud by bylo zájemců o tento slovník více, mohl by to udělat.

___ K vlastním souborům:

Není přece nutné přepisovat celý slovník naráz. Stačí přepsat část - napřed nejpoužívanější slova, další soubory je možné členit tématicky, ...

Přepis slovníku by byl řazen abecedně, což mi z hlediska zkoušení nepřijde jako nejlepší varianta.

Ohodnoceno: 0x

Od: dary®
Datum: 25.09.13 05:07

No ten prográmek jsem si naprogramoval sám a bohužel jsem zjistil, že to nakladatelství je v likvidaci, nefungujou jejich stránky, takže budu mít asi smůlu. Ale je divné , že i když to skrachovalo, tak se ten slovník i nadále prodává. A jak se vlastně dělaji ty e-knihy, nedají se někde objednat?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.