Profil nelze načíst

Od: Datum: 04.11.13 19:33 odpovědí: 1 změna: 04.11.13 20:29

Zdravím mám takový problém. Zapl jsem PC na kterím mám pouze jeden profil na heslo. Zapnu jej zadám heslo a naskočí mi hláška něco jako že nejde načíst profil uživatele. Nevím co tet stím. Zkoušel jsem se přihlásit do nouzového režimu ale ve spravcech ůčtu není nikde tlačítko vytvořit nový profil. Chtěl jsem si vytvořit nový překopírovat na něj věci a původní smazat nevím co tet s tím. Neví někdo prosím?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.11.13 20:29
avatar

Před celou akcí si v Obnově systému vytvořte Bod obnovení.
Projeďte PC antivirem a antimalware. Přihláste se do počítače jako Administrator, Přejmenujte svůj profil v C:/Documents and Settings/Honza (příklad) na Honza_old. Vyčistěte Registry pomocí RegCleaner, zrestartujte a přihlaste se pod svým jménem (Honza). Vytvoří se nový profil uživatele C:/Documents and Settings/Honza. Poté si jako Administrator ze složky Honza_old zkopírujte do nového profilu z příslušných podadresářů své zástupce na ploše, Oblíbené položky, apod. Až vše odzkoušíte, můžeže složku Honza_old smazat.
Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.