PS3-Nový nebo bazarový?

Od: Datum: 22.09.13 12:04 odpovědí: 6 změna: 23.09.13 22:15
Ahoj všem.
Přemýšlím o koupi PS3 a nevím jestli koupit nový nebo bazarový.
Máte zkušenosti s koupí bazarového zboží přes internet? Na co si třeba dávat pozor?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.09.13 12:07

Pozor je potřeba si dávat na vše.

Šel bych radši do nového. . .

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.09.13 12:16

Ahoj, chce si to dát na jednu misku vah - 100% cena, kvalita, nepoužívané a neopotřebované, záruka a tak dále a na druhou misku vah si dát 50 - 75 % ceny, ošmatané, cizí prach, opotřebení a obrovské riziko přes net. Přes ten net jedině vybrat a domluvit si návštěvu, kde se všechno vyzkouší, no ale vzhledem že PS3 spolu s drahými mobily patří do top zboží, jenž nabízejí podvodníci, tak bych šel do nového

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.09.13 12:21

U jakékoli elektroniky dávám přednost nové. U bazarové by musela být cena taková, abych to zítra mohl bez krvácejícího srdce vyhodit, protože za opravu, reklamace a podobné legrace to obvykle nestojí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.09.13 12:27

Počkejte si chvilku až vyjdou konzole nové generace což bude v nejbližší době. Cena určitě ještě o něco klesne a kupte si novou se zarukou. Když se dívám na aukro tak jsou tam někteří schopní prodávat první generace PS3 za cenu nových si ťukám na čelo když to vidím.

Datum: 22.09.13 14:32
Já radím, použitý kupuj z www.gamebazar.cz, ale přečti si prvně hodnocení jinak kupuj s co největším hdd a radči nekupuj tu slim-verzi, ale tu "starší verzi-tu tlustčí). Novou PS3 můžeš koupit podle cen z www.heureka.cz
doplněno 22.09.13 14:34: A ještě bazarový kupuj v záruce.
Ohodnoceno: 2x

Od: m86m®
Datum: 23.09.13 22:15
Já taky čekal na vydání PS3 aby mi klesla cena PS2, pak mi ale stačilo pár minut hraní na trojce a koupě konzole mě nakonec stála 4 násobek. :D na to bacha

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.