3D tisk zdarma nebo levně

Od: Datum: 19.09.13 20:26 odpovědí: 6 změna: 21.09.13 16:29

Dobrý den,

hledám kde bych si v jihomoravském kraji mohl nechat něco vytisknout ve 3D ideálně zdarma nebo za nějaký levnější peníz ... a nevíte jaké jsou možnosti materiálů a jejich kvalita apod.? a taky minimální tlouštky aby ten 3D model vydržel stát na výstavce? Samozřejmě mě google poskytl nějaké tipy ale já bych rád měl nějaké osobní zkušenosti.

Děkuji Moc za pomoc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.09.13 20:41

Zdarma 3D tisk? docela dobrej vtip :)

Jinak můžete zkusit kontaktovat nějakého prodejce 3D tiskáren, aby Vám vytiskl něco jako ukázku.

Nicméně nepočítejte že v ČR bude 3D tisk nějak levná záležitost.

Co se týče kvality a pevnosti tisku, záleží na konkrétní "tiskárně"

Nicméně vždy je výtisk dostatečně pevný, tak aby sám o sobě stál.

Samozřejmě záleží na konstrukci toho co tisknete (nesmí to odporovat fyzice)

Ohodnoceno: 0x

Od: alexandr147*
Datum: 19.09.13 21:31

někde jsem to našel ale ještě se mi neozvali ... myslím že na VUT v brně tisknou 1cm^3 za 15kč což není tak hrozný když si netisknete letadlovou loď :D máte s tím zkušenosti?

Od: paw®
Datum: 19.09.13 22:32
U nas na CVUT tiskneme taky. Cenu vam nereknu, ale je to myslim min nez na VUT. Trvanlivost modelu je celkem v pohode. Budeme je mit na vystavce. Kdyz prijdete na MSV v Brne na nas stanek, tak si muzete I modely osahat. Budou tam na vystavce a taky nekdo, kdo tomu rozumi. A mimo jine, tam bude asi vice prodejcu 3D tiskaren. Ale akce nezacina zitra.

Od: alexandr147*
Datum: 19.09.13 23:18

takže kdybych se domluvil s profesorem pomocí mailu tak by mi poslal třeba na dobírku ( nebo bych mu peníze převedl převodem ) domů? do prahy je to trochu střeka

Od: paw®
Datum: 20.09.13 11:37

Vice po SZ, ale prikladam rpo ilustraci tloustky sten.

Od: l
Datum: 21.09.13 16:29

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.