Internet jde, i když nejde elektrika

Od: Datum: 19.09.13 17:34 odpovědí: 6 změna: 19.09.13 20:44
avatar

Mám nový notebook, zavedl mně to normálně zaměstnanec, pod kterým máme internet a zjistila jsem, když jsem nedávno večer před bouřkou vytáhla všechno z elektriky, tak jsem ráno zapla noťas a celé dopoledne jsem u toho seděla a až když jsem si chtěla pustit písničky zjistila jsem, že pořád mám všechno vytažené z elektriky. Divila jsem se, že to normálně šlo. Pak jsem na to zapomněla a dnes zase. Vypla se v celé vesnici elektrika a já pořád mohla být u notebooku na internetu. Mohl by mně to někdo přijatelně vysvětlit? Já vím, že se můžu zeptat toho, co to dělal, ale mně zajímá názor od ostatních. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.09.13 17:37
avatar

Nejspis mate zarizeni, ktere k Vam privadi internet jistene baterii.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.13 17:43
avatar

Ted nevím na co se ptáte, ale počítám že nechcete vysvětlit záhadu, proč jde notebook ikdyž je vytáhlý z elektriky. Dotaz se nejspíš týká internetu, jaké připojení tedy používáte?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.13 18:59
avatar

Jo, to já nevím. Jednak tomu nerozumím a jednak počítám s tím, že když zaplatíme, tak to musí být správně udělané. Jediné co můžu tady napsat je, že internet má firma na střeše naší bytovky pro dvě vesnice.

Od: hop®
Datum: 19.09.13 19:03
avatar

Rozumní poskytovatelé internetu zajišťují funkci svých zařízení i pro případ výpadku elektřiny, podobně jako třeba mobilní operátoři...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 19.09.13 19:17
avatar

Správně je to i tak, že při výpadku elektriky internet nejde. Běžné koncové stanice se obvykle nezálohují. Ale když máte na střeše uzel pro dvě vesnice, tak tam už je rozumné, aby ho měl poskytovatel zálohovaný baterií. Takže proto fungoval.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jh11
Datum: 19.09.13 20:44

Notebook obsahuje akumulátor

proto pokud je nabitý tak nemusí být zapojený do zásuvky.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.