Zkušenosti s Reachlocal?

Od: Datum: 17.09.13 08:34 odpovědí: 10 změna: 29.10.14 13:57

Zdravím,

chtěl bych se zeptat jestli někdo s tímto nemá zkušenosti. Paní mě bombarduje každý den 3x a chce po mě vyjádření :D Na cizích webech o nich není moc kladné hodnocení. Příjde mi to, že dělají vše co mám nastaveno já, adwords, web master tools, a dobře nastavený klíčový slova.

Za každý poznatek budu moc rád.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.09.13 20:56
avatar

Zkušenost s nimi nemám, ale firma, která svou nabídku píše téměř stejnými slovy, ketrá před téměř 10 lety používali Marek Prokop, Plaváček (Miloslav Lešetický) a další, na mne nepůsobí důvěryhodně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petrzxcr
Datum: 16.10.13 11:24

Nějaké zkušenosti z ČR by mě také zajímaly. Ozvali se nám, řečičky vypadali lákavě, vzali jsme si čas na rozmyšlení. Ale co jsem pročetl zkušenosti ze zahraničí, tak se mi k nim chce čím dál méně...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: elgaucho
Datum: 19.12.13 14:58

Jj, nedelaji nic noveho, naopak, delaji to same jen za vic. Nedoporucuji, staci procist zahranicni reference. Tady jeste moc negativ na netu neni, ale to prijde :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilemin02
Datum: 07.01.14 10:30

Na nějaké zkušenosti nedošlo, protože pán mě od srpna 2013 neustále a téměř denně bombarduje telefonáty. Po pročtení zahraničních stránek jsem si to rozmýšlel a to jeho otravování hozhodlo. Zablokoval jsem dokonce už i jeho telefonní číslo, aby mi pořád nevolal, za 2 hodiny volal z dalšího neznámého čísla. Takhle dotěrné obchoďáky tam mají! Beztak to bude nějaká sekta :D:D:D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karel71
Datum: 05.02.14 09:24

Tak já zkušenosti mám před dvěma roky jsme do toho šly.

To se jmenovali Ataxo a celkem to fungovalo.

Pak nastal zlom v roce 2012, přešli na ReachLocal a jeto v p...

Od té doby jen slibibovali a nic nefungovalo.

Tak že zadarmo drahý.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalmladek
Datum: 27.02.14 22:01

Dobrý den,

zkuste se mi prosím ozvat na michal.mladek@reachlocal.cz. Rád bych se s Vámi o problému pobavil.

Děkuji pěkně.

Michal Mládek

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalmladek
Datum: 27.02.14 21:58

Dobrý den,

vyjádřím se, dovolíte-li, ke všem reakcím v jednom komentáři.

Co se týče kvality našich služeb, bude ji asi muset posoudit každý individuálně. Rád bych řekl jen toliko, že máme pro českého zákazníka velmi zajímavé technologické řešení stojící na měřitelnosti ať již online, tak především telefonických leadech plynoucích ze spravovaných PPC kampaní, na níž je navázána následná optimalizace nákladů na kampaň. Řešení to rozhodně není pro každého, nicméně troufnu si říct, že pakliže daný podnik považuje internet za médium důležité pro propagaci a zároveň je pro něj důležité získávat poptávky telefonicky, posloužíme takovémuto subjektu velmi dobře. Zákazníky máme spokojené a samozřejmě i nespokojené a pakliže budete chtít, na vzorky z obou táborů mohu po individuálních dotazech poslat kontakty.

Co se týče oněch obtěžujících telefonátů, nemohu na to říct nic jiného, než že mě to mrzí. Ani obchodníci by neměli být hysteričtí... Dám každopádně ruku do ohně za to, že ve chvíli, kdy z pozice zákazníka odpovíte našemu konzultantovi férové a jasné "ne", je to něco, co bez jakýchkoliv nátlakových praktik akceptujeme. Přesto bych rád všechny poprosil - pakliže se budete cítit prací kohokoliv z naší firmy jakkoliv dotčeni, či rozhořčeni, neváhejte mne kontaktovat na mém emailu. Bude to pro nás pro všechny velmi cenná zpětná vazba.

Přeji všem úspěšný výběr toho nejlepšího poskytovatele vašich reklamních aktivit na internetu a v případě otázek k ReachLocalu se na mě bez problémů obracejte.

Michal Mládek, Country Manager

ReachLocal Czech Republic Franchise s.r.o.

michal.mladek@reachlocal.cz

Ohodnoceno: 0x
 
Od: davezlat
Datum: 30.05.14 10:31

Zkušenosti mám a říkám, že zadarmo drahý. Za 2 měsíce mě to stálo cca 22000 kč a přínos byl takový, že jsem v mínusu už jen asi 20000 kč . Čísla vypadají hezky v jejich redakčním systému mé osoby, ale skutečnost je naprosto jiná. Za mě rozhodně NE.

Doufám, že je víc lidí rozumnějších než Já a neupíšou se jim. I ty zlatý stránky jsou daleko levnější a feketivnější.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jandor
Datum: 19.09.14 10:32

Rád bych uved svoji zkušenost. Pravdou je že negativní recenze se dají dohledat. Já osobně můžu vytknout, nechci říci "obtěžování" telefonem. Slečna/paní mi volal co týden pondělí a snažila se mě sehnat. Což sice chápu, ale trochu to obtěžovalo, řešil jsem jiné starosti. Nicméně dělá svou práci a dnes to už nevidím uplně jako mínus. Jednání na schůzce a ostatní bylo v pohodě, trochu jsem váhal, protože do reklamy na netu jsem taky trochu "zahučel" ale výsledek je pro mě dostatečně uspokojující. Řeší mi reklamu na netu už několik měsíců s jasným výdělkem z toho co přivedli.. Takže za mě spokojenost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mirdas
Datum: 29.10.14 13:57

Naše firma do toho šla, jediné co se stalo, že jsem vyhodili spoustu peněz, výdělek nula.

Minulý týden náš pan jednatel zaplatil další kvartál (i když jsme ho upozorňovali, že to nemá přínos, ale paní z RL ho opět ukacala). Dnes jsme obdrželi email, že jde firma do konkurzu, telefony odpojedné, emaily, webovky nefungují ... Peníze nám nikdo nevrátí... Takže taková naše zklušenost

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.