Notebook vada obrazovky

Od: Datum: 09.10.13 22:01 odpovědí: 3 změna: 11.10.13 19:43

Ahoj, chci se zeptat, jaké jsou možnosti u asi 5 let starého notebooku Sony Vaio PCG-7154M, který jinak skvěle funguje. Stalo se mi již před rokem, že se na něm objevila vodorovná čára, pak druhá, posléze to začalo problikávat a nyní již není možné s počítačem pracovat, jestliže se nepřidržuje display do správné polohy. Vyzkoušela jsem propojit notebook se stolním PC a zde se problém nekonal, čili by to nemělo být grafickou kartou.

Chci se tedy zeptat - jak, kde a za kolik vyměnit obrazovku?

Vyplatil by se prodej notebooku s touto vadou? Za kolik? Děkuji:) PC byla asi 25 000.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.10.13 22:14

chyba může být i jen v kabelu vedoucímu k displayi. Jinak notebook "bez displaye" by měl hodnotu asi hodně nízkou, až se obávám, že by ho skoro nikdo nechtěl (aspoň ne za peníze pro Vás přijatelné)

Ohodnoceno: 0x

Od: papousek11*
Datum: 11.10.13 19:43

Z 90 % je závada ve videoobvodu displeje u NB. Počítač opravuji a s tímto problémem se setkávám denně. Notebooky na to hodně trpí tím jak se neustále otevírá a zavírá.

S pozdravem Papoušek

Datum: 09.10.13 23:00

Já osobně bych poprosil ať se na něj někdo podívá... Chyba bude v kloubu mezi tělem a monitorem notebooku. Měl jsem podobný problém na asusu, kdy prostě blbnul signál. Oprava stála asi 300,- Kč... Ale už je to sakra dlouho.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.