Cinema 4D vs Blender

Od: Datum: 13.09.13 23:05 odpovědí: 2 změna: 14.09.13 17:05

Dobrý večer, mám otázku, dokáži animace, které dělám třeba v Cinemě 4D udělat uplně stejně i v Blenderu? Jde mi o to, že Cinemu nemám zakoupenou a chtěl bych ty stejné věci co dělám v Cinemě dát veřejně na YouTube a chci je teda přepracovat v Blenderu, dosáhnu stejných výsledků? Děkuji předem za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 13.09.13 23:25
avatar

Určitě jde, ale bambimilionkrát složitěji.. bohužel - i kvůli tomu jsme s 3D skončila..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petrcolina*
Datum: 14.09.13 17:05

Obecně se dá odpovědět, že lze. Model do animace vytvoříte stejně kvalitně(rozdílnost spíše časová), renderer už má také jakousi kvalitu u blenderu. Jde o to, jak moc přesně potřebuješ napodobovat některé, například speciální efekty, typu částicových systémů, například oheň a kouř., animace postav...Tvoje otázka je moc obecná na relevantní odpověď. Oběcně ale, co se týče nějakých low nebo mid-end animací, typu logo nebo pohyb kamery scénou, potom by mělo být dosažení podobného výsledku docela dobře možné. Je ale potřeba si uvědomit, že některé aplikace z 3d ranku mají poměrně dost odlišný workflow a bude potřeba se na něj adaptovat a tohle není zrovna každý ochoten.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.