Formát ext. disku, vytvoření obrazu

Od: Datum: 13.09.13 17:27 odpovědí: 2 změna: 14.09.13 10:42

Dobrý den.

Potřeboval bych poradit jestli je lepší když mám na ext. hardisku 1TB fat32 od Transcend jestli je lepší fat32 nebo ntfs a jaký jsou mezi nima rozdíly, jak mám rozdělit disk na dva nebo tři oddíly ve win7

a přeformátovat disk ve windows 7 (vím že v win xp to šlo nějaký příkaz že to převedlo na ntfs , ale už nevím jak, a jde to i ve win 7)

A jak mám vytvořit obraz hry ,kterou mám nainstalovanou na pc abych ji mohl i na jiným pc hrát, a dát si ten obraz třeba na flashku.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.09.13 18:23

Nebudu to složitě psát, tady je to podrobně, jen mě to vyplivlo vistu, ale tobě se to asi překlopí na sedmičky. Ono je to vpodstatě jedno:

Rozdíly disků

http://windows.microsoft.com/…ing-ntfs-and-fat-file-systems

Vytvoření oddílů

http://windows.microsoft.com/…-disk-partition=windows-vista

Hru nevím, ale obraz umí dělat třeba utilita v Neru?

doplněno 13.09.13 18:24:

Jinak všude tam jsou odkazy na jednotlivé postupy anebo zadej do vyhledávacího pole.

doplněno 13.09.13 18:30:

Jinak disky se rozdělujou ve správě počítače, klikneš na příslušný disk pravým a dáš rozdělit a velikost. Když jej budeš chtít dělit dále, tak zase klikneš na svazek (už budou dva), který chceš rozdělit.

doplněno 13.09.13 18:32:

Zpět jde svazek stejným postupem zmenšovat nebo odstranit.

Ohodnoceno: 4x

Od: martyn
Datum: 14.09.13 10:42

Jo a jak mám vytvořit ten obraz přes program deamon ... nebo přes PowerISO.

Poradte prosím.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.