Mozilla thunderbird

Od: Datum: 09.09.13 17:16 odpovědí: 5 změna: 11.09.13 20:30

Dobrý den, používám na email mozilla thunderbird, rád bych se zeptal:

1.Jak vložit do podpisu logo, vůbec nevím jak to html funguje, poku by byl někdo ochotný mi napsat stručný návod, budu vděčný.

2.Dále bych se rád zeptal, když mám v pozdavu odkaz na web, jak udělat aby na něj šlo kliknout a otevřela se stránka?

3. Když budu pořádat akci jak tam vložit např obrázek, nebo leták, nebo odkaz na ni.

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 09.09.13 17:44

Dobrý den, odpovím Vám jen částečně. Aby se mohl odklepnout odkaz ve zprávě, tak musíte mít povolené zobrazování zprávy v HTML. Nahoře na liště - View / Message Body As / Original HTML (v české verzi to bude nějak podobně - Zobrazování). Zdravím!

doplněno 10.09.13 08:35:

ork - to zobrazování zprávy v HTML se také nepovedlo, aby byl odkaz ve zprávě funkční?

Ohodnoceno: 0x

Od: ork®
Datum: 11.09.13 20:30

Musím říct , že jsem opravdu antitalent, a tohoto klienta využívám chvíli, takže bohužel.

Děkuji za snahu

Datum: 09.09.13 18:35

Pisnete mi do PMky e-mail, neco s tim provedem.

Od: ork®
Datum: 10.09.13 06:57

Dobrý den, děkuji za odpověď, ani tak to bohužel nechápu.

Datum: 10.09.13 22:01

Napiste mi do vnitřní pošty váš e-mail, pošlu Vám vzor

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.