Facebook - zneužití mail adresy

Od: Datum: 10.09.13 08:16 odpovědí: 2 změna: 10.09.13 09:32

Chci se zeptat na toto: Do mojí mail schránky mi došla zpráva od Facebooku, že "proces registrace je téměř dokončen". Já osobně jsem se na Fac. neregistroval a profil nemám. V zápětí dorazila další zpráva, Váš účet byl vytvořen ... a pak další: Všimli jsme si, že v 6. září 2013 v 15:27 bylo k vašemu účtu přidáno telefonní číslo 702..., no a pak už se hlásili přátelé. Vypadá, že někdo zneužil mojí e-mail adresu, je možné, že má přístup i někdo jiný do mojí e-mail schránky? Heslo na přístup jsem změnil, co s tím?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: farrion*
Datum: 10.09.13 09:04

1.krok, který bych udělal já by bylo dostat se do onoho Facebook účtu, kde bych třeba zjistil víc. Přes váš email si můžete změnit k tomu FB účtu heslo a díky tomu se tam přihlásit.

Po registraci FB účtu vám měl na email dojít aktivační email, ale je pravděpodobné, že někdo vytvořil účet na vaši adresu, ale ani ho neaktivoval, jelikož nemá přístup do vašeho emailu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rnk*
Datum: 10.09.13 09:32

Přihlašte se do toho účtu na facebooku. Nechte si zaslat heslo, jakože jste ho zapomněl a ten účet zrušte nebo převezměte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.