Monitor nereaguje - stále ve spánku

Od: Datum: 09.09.13 15:18 odpovědí: 5 změna: 09.09.13 17:10

Dobrý den, mám takový problém. vysával jsem PC - vytáhl procesor, grafickou kartu, otevření zdroje, atd...

Záhadným způsobem je monitor i po restartování nebo obyčejném zapnutí stále ve spánkovém režimu - jen bliká kontrolka. Stejný případ bylo, když jsem vyměnil PC a použil stejný monitor. Další záhadou je, že když zapojím klasický napájecí kabel ze sítě, ihned se počítač rozjede (ventilátory atd..), bez toho abych ho zapínal tlačítkem...nechápu jak je to možné. Kde tedy může být problém?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.09.13 15:41

Jo, jo, další potvrzení pravidla, že když něco funguje, tak se do toho nemá vrtat. :/

Ale abych jen nerýpal, pokud má monitor DVI i VGA vstup, tak může být potřeba ho v menu navolit ručně.

Ohodnoceno: 0x

Od: jackie
Datum: 09.09.13 15:56

Dobry den, takze monitor nefunguje u vice nez u jednoho PC? Zkousel jste kontrolovat datovy kabel, zapojeni, popripade kabel vymenit? Zkousel jste odpojit monitor na nejakou chvili od napajeni a pripojit az pri spustenem pc?

Co se tyka spusteni pocitace po pripojeni k napajeni. Toto nastaveni by melo byt v BIOSu Power management, AC recovery nebo tak nejak ... Slouzi zejmena u pracovnich stanic, kdyz vypadne napajeni aby se naskoceni napajeni znovu spustily.

Datum: 09.09.13 16:12

ano, zkoušel sem u více PC. Kabel jsem kontroloval, vyměnit ho zatím nebylo za co ale taky je to asi možnost. Do biosu se můžu mrknout až pokud půjde monitor, děkuju za radu.

Datum: 09.09.13 16:21

Taky jsi sundal z CPU a/nebo GPU chladič bez výměny pasty?

Zastrčil jsi pak vše tam, kde to předtím bylo?

Datum: 09.09.13 17:10

Všechny karty vyndej a znovu zacvakej (grafika, ramky...)
Doufej, že sis nic neodpálil a je to jenom tím

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.