ShootMania a placení přes PayPal

Od: Datum: 08.09.13 18:29 odpovědí: 3 změna: 09.09.13 07:23

Zdravím chci se zeptat když si zakoupím ShootManii Storm tím pádém budu mít i Shootmanii Roayal, Elite a Joul? a Funguje pracení přez PayPal že si řeknu u trafiky že chci na internetu platit přez PayPal řeknu mu částku dám mu peníze on mi dá účtenku s kódem který pak následovně opíšu na internet? A můžu já dvanáctiletej platit Přez PayPal?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.13 18:52

" l řeknu mu částku dám mu peníze on mi dá účtenku s kódem který pak následovně opíšu na internet? "
Takhle to funguje u PaySafeCard (https://www.paysafecard.com/cs-cz/). Paypal takhle nefunguje. Je to vlastně prostředník mezi normálním účtem v bance a prodávajícím- něco jako internetový účet. Je propojený s kreditní kartou, takže sám dvanáctiletý přes PayPal nejspíš platit nemůže.

Ohodnoceno: 0x

Od: triko65cz
Datum: 08.09.13 19:29

Jeee promin já si to spletl myslem jsem celou dobu PaySafe Card a to může platit 12ti letý kluk?

Datum: 09.09.13 07:23

Pokud jsem to tu pochopil dobře, tak účet si můžeš založit od šestnácti. Ale pokud ti to v trafice prodají, tak není problém, akorát si nesmíš založit na webu účet.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.