Úprava jasu

Od: Datum: 06.09.13 16:48 odpovědí: 6 změna: 06.09.13 17:45

Mám noťas Acer TravelMate 5742ZG.Při přehrávání nahraných filmů mám krásný obraz,ale jakmile na něj připojím satelit (jezdím kamiónem),tak mi obraz hrozně stmavne.Nevím si s tím rady.Na satelitním receiveru (OPENSAT 3500HDMI)mi nejde upravit jas.Můžete mi poradit co by pomohlo?Spouštím to přes program ArsSoft TotalMedia.Tam jas také nejde upravit.Dá se to spustit i přes jiný program?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 06.09.13 17:27

Dobrý den, jedna možnost by asi byla, pokud Vaše grafická karta ve svém nastavení umožňuje více barevných profilů. Jeden (výchozí) profil si nechat pro práci na NTB a druhý (se zvýšeným jasem) si vytvořit a uložit pro tu hru. Podívejte se tedy do nastavení grafické karty. Zdravím!

doplněno 06.09.13 17:34:

praivo - jo jo, stal se úlet. Díky za upozornění. Myslel jsem si, že tazatel jezdí kamiónem ve hře .

Jinak, tedy ten druhý barevný profil by byl pro to připojení. Omlouvám se.

doplněno 06.09.13 17:45:

Také jsem byl dost mimo. Tak, pokud tomu teď rozumím, tak hledáte přehrávač, který umí úpravu jasu. Snad zkusit VLC Media Player. Ten je populární, oblíbený a měl by umět i DVB-S.

http://www.slunecnice.cz/sw/vlc-media-player/

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.09.13 17:30

Bene, to není hra :-D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.09.13 17:37

Jedná se o příjem televize na noťasu přes satelit.Příjem je dobrý jen je hodně tmavý obraz.Pomohl by možná jiný program než ten TotalMedia ve kterém by šel jas nastavit.Je nevím jaký

Datum: 06.09.13 17:45

Nezlob se na mě, ale něco se mi tu nezdá: Ten notebook neumí HDMI použít jako vstup. tzn. předpokládám, že mezi tím máš ještě něco jiného - co je to?

Datum: 06.09.13 17:33

Nějak nechápu, proč ho připojuješ k počítači, jako úložné zařízení?

doplněno 06.09.13 17:38:

Pardon, špatně jsem to pochopil.

Datum: 06.09.13 17:38

A jak ho teda připojit

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.