1x

Google chrome

Od: Datum: 08.10.13 21:00 odpovědí: 7 změna: 10.10.13 23:17

dobry vecer,mam prohlizec google chrome byl jsem sni napsroto spokojeny akorat pred tydne m me tak skocilo misto tech šesti oken v jednom radku jak je napsano google dokumenty,obchod,disk google,you Tube,gmail,vyhledavac google tak me tam skoci čtyři okna po dvou řadcích takže celkem osm oken s zejmne mima oblibenejma strankama ,toto nasteveni se me nelibi poradi me nekdo jak se to dazmenit a co to vlastne zapricinilo,zřejme je to nejaka prkotina v nastaveni ale nevim jak na to prijit prpto byl bych moc rad za radu,s pranim pěkného večera přeje Zdenda

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hx*
Datum: 08.10.13 21:13

Přímo nevím jak vypadalo po té změně ale bude to buď aktualizace G. Ch. nebo nevím zkus kliknout vpravo nebo vlevo do prohlížeče kdyžtak napiš jestli to pomohlo zkusíme to vyřešit :- )

doplněno 08.10.13 21:17:

nebo nemas tam tlačítko APLIKACE (viz obrázek)

Ohodnoceno: 0x

Od: zdeenda
Datum: 08.10.13 21:28

jj to tam presne mam ale jak na to kliknu zmeni se to ale kdyz otevru opet nove okno tak to bohuzel skoci zase zpatky

Datum: 08.10.13 22:06

Zkus toto:

vpravo nahoře dej takové tři čárky,

potom nastavení,

tam v položce Při spuštění vyber otevřít konkrétní ... ,

klikni na Skupina stránek,

zadej (viz obrázek) chrome://apps/ a potom ok

a mělo by to být nastavené při spuštění

doplněno 08.10.13 22:07:

pokud by něco nefungovalo tak ještě napiš :- )

Datum: 10.10.13 09:33

ahojda udella jsem vse jak jsi mi krasne detailne popsla ale bohuzel je to stejne ty čtyři okna v dvou radcich musi to byt nejaka keavinka v nastaveni jen na to prijit ,nerad te otravuju ale zaroven si tve odpovedi važim,spřaním pekneho dne Zdenek,ps pokud budes mit cas a chut tak budu rad za dasli radu

Datum: 10.10.13 23:17

teda je zajímavé že mě to tak funguje asi mám trochu jinou verzi, nebo nevím :(

Od: google*
Datum: 10.10.13 09:39

Změnit to už nepůjde, Google vydal aktualizaci, která Chrome celá předělala, takže jedině si stáhnout starou verzi, kde to tak byla, jak ty popisuješ...

Datum: 10.10.13 16:58

a stara verze je ktera muzes zaslat odkaz nebo aspon jak se jmenuje dekuju predem

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.