Výběr procesoru

Od: Datum: 05.09.13 16:38 odpovědí: 6 změna: 06.09.13 23:46

Dobrý den, chtěl jsem vás poprosi o radu. Sestavuji si nový počítač. Jenže hned u výběru procesoru si nejsem vůbec jistý. Je jich strašně moc a už se v tom vůbec neorientuji. Měl by to být spíše Intel, ale v tomhle jsem flexibilní. A s cenou tak kolem 4000. Budu opravdu rád za každou radu. Jo jinak počítač by měl být určen spíš na hraní a práci s fotkama. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.09.13 16:56

Zkus nějakou z Doporučených sestav na Živě.cz. Když si nevybereš ani CPU, nemá smysl zkoušet poskládat celý počítač.

doplněno 05.09.13 17:02:

A co dalšího tam chceš mít? Kolik to má celé stát?

Ohodnoceno: 0x

Od: sugar
Datum: 05.09.13 16:59

Počítač jesm už párkrát skládal, jen si nejsem jistý voblou procesoru, je jich strašně moc a zbytečně bych udělal chybu jen kvůli tomu, že budu zabedněně spoléhat jen sám na sebe.

Datum: 05.09.13 17:35

Napiš co si poskládal, abych věděl jaký bude nejlepší pro sestavu.

Od: rv
Datum: 05.09.13 21:19

Podívej se třeba na Alza jaké procesory se nejčastěji kupují. Pokud pak budeš chtít koupit nějaký jiný, který se málo prodává, musíš pro to mít dobrý důvod.

Datum: 06.09.13 09:42

Pokud se ti jedná o hry a foto(případně video šel bych do INTELU)..každopádně.

Ale nemůžeme radit když ani nevíme jaký máš socket na desce?

E?

Od: sugar
Datum: 06.09.13 23:46

no, právě jak jsem psal, tak počítač sestavuju. a protože mi přijde nejlogičtější začínat s výběrem procesoru, tak je socket, podle mě, zatím nepodstatný. jinak už jsem vybral tenhle Intel I5 4570. socket 1150 myslím. jinak děkuji všem moc za odpovědi, ale jediné, co jsem opravdu potřeboval slyšet, byl výběr nějakých, pro mě vhodných (podle popisu), procesorů. nepotřobova jsem vědět, že jsem nějaké malé děcko, co si má koupit počítač z elektra a neumím sestavit počítač, ani znát jiné komponenty, když jsem psal, že počítač skládám nový. ale ještě jednou děkuji, všem:)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.