Úprava fotky-vložení na facebook

Od: Datum: 30.08.13 18:57 odpovědí: 3 změna: 20.05.14 19:20

prosím o radu,pokusím se vysvětlit,nejsem tak zručná ale, udělám si fotku upravím jí a chci vložit na facebook,to vše zvládám ale upravila jsem si fotku,například,na fotce je jako pozadí moře hezky se vlní ale při vložení na facebook se nepohybuje,je možné nějakým způsobem vložit fotku na facebook aby se pohybovalo to co je na obrázku?Když jí uložím do dokumentů tak je vše v pořádku,pokud ji dám na facebook tak je to jen fotka a nepohybuje se co je na obrázkyu Jita


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: nobody*
Datum: 30.08.13 19:06

Pravděpodobně jde o GIF a ty nejdou na FB nahrávat. :)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 31.08.13 02:25
avatar

Obrázky GIF lze na Facebook samozřejmě nahrávat, ale FB nepodporuje přehrávání pohyblivých GIFů. To je zřejmě důvod, proč se moře nevlní.

Facebook navíc převádí nahrávané obrázky (alespoň to donedávna dělal) do dost komprimovaného JPG. (Zkuste si na svůj obrázek na FB kliknout pravým tlačítkem a vybrat "uložit obrázek jako", uvidíte, jakou příponu Vám nabídne).

Mně se na FB nejlépe zobrazovaly obrázky ve formátu JPG, které jsem nijak nekmprimovala. I po komprimaci Facebookem se na ně dalo ještě podívat.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.05.14 19:20

Já mám jiný problém s vkládáním fotek.Některé se mi nahrají naležato.Když si fotku otevřu na FB,tak je tam možnost otočit doleva-doprava,ale to je jen pro prohlížení,pak po zavření je foto zas naležato.Na Facebook jsem za léta nahrál nespočet fotek,ale toto se mi stalo poprvé a nevím co s tím.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.