Convertor z Jar do PDF

Od: Datum: 28.08.13 22:16 odpovědí: 3 změna: 28.08.13 23:50

Ahoj,zná někdo šikovný convertor z formátu Jar do PDF? Jedná se o elektronickou knihu.Díky Jarda

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.08.13 23:37

Jste si jist, že je to e-book? Koncovku JAR mají totiž kompresované programy napsané v Javě. Takže pokud je to program, tak konvertovat do PDF nejde. Je to někde na internetu?

doplněno 28.08.13 23:48:

Tak jsem koukal po netu a ono to skutečně existuje. Jsou v tom nějaké kusy programu (class) a textový soubor. Asi by stačilo vyndat ten texťák a zkonvertovat ho do PDF.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.08.13 23:39

Knihy ve formátu .jar? S tím jsem se ještě nesetkal. Pokud jsem zjistil, tak je to archiv pro Javu, něco jako ZIP nebo RAR. Já měl kdysi v telefonu knihy ve formátu PDB a telefon, resp. program pro čtení (Reader Maniac) si k nim formát JAR sám vytvářel. Na netu sice nějaké konvertory jsou, ale nic v češtině. Pokud ti to nevadí, tak si do Googla zadej konverze z jar do pdf a zkus něco vyčíst.

doplněno 28.08.13 23:57:

Hope, nevím, neznám, nerozumím. Ale můj telefon si vždycky k souboru PDB vytvořil soubor JAR.

Od: hop®
Datum: 28.08.13 23:50

Ladine, "jar" je jakési "exe" pro mobily, SW z netu nefunguje, jukal jsem na to, ono mít knížku v .jar je už samo o sobě divné...

doplněno 28.08.13 23:51:

...datové soubory jsou .jad - pak už by bylo možná nad čím přemýšlet...

doplněno 29.08.13 00:05:

Ládine, aspoň u těch "starších" founů se stahuje .jar soubor a když to (třeba hru) nastartuješ, tak si to uloží data (nastavení, skóre) do .jad

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.