Nefunkcni remote desktop windows 7 - virtual

Od: Datum: 27.08.13 16:42 odpovědí: 2 změna: 27.08.13 17:46

Dobry den,

mam problem s jednim virtualnim strojem - windows 7 64 bit home. System funguje vporadku, ale nefunguje na nej remote desktop.

Kontroloval jsem nastaveni a remote desktop by mel byt v systemu povoleny. Zkousel jsem se pripojit jak pomoci jmena virtualniho stroje, tak pomoci IP adresy virtualniho stroje. Pokazde vsak ale skonci chybou:

Vzdalenou plochu nelze pripojit k vzdalenemu pocitaci z jednoho z nasledujicich duvodu:

1) Nebyl povolen vzdaleny pristup k serveru
2) Vzdaleny pocitac je vypnuty
3) Vzdaleny pocitac neni k dispozici v siti

Zkousel jsem dostupnost v siti a stroj na ping odpovida. Pripojeni je na nem k dispozici. Nasel jsem take na internetu nejake tipy ohledne nastaveni virtual boxu - sitova karta nastaveni na bridge. Instalace rozsireni virtual boxu. Nic nepomaha.

uz mi tak nejak dochazi napady co dale vyzkouset ... Pokud nekoho neco napadne budu moc rad za kazdou radu!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jackie
Datum: 27.08.13 17:33

Problem je nejspise v tom, ze pouzivate windows 7"HOME", ktery dle vyjadreni Microsoftu narozdil od Ultimate, Profesional nebo enterprise neumoznuje pripojeni na nej.

http://windows.microsoft.com/…res/remote-desktop-connection

Takze jedine team viewer nebo jina verze win 7 jako bezici host ...

Datum: 27.08.13 17:46
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.