Číslování stránek

Od: Datum: 27.08.13 16:07 odpovědí: 7 změna: 28.08.13 02:07
avatar

Zdravím. Jsem úplná lama v používání počítače a tak můj dotaz bude možná pro někoho naprosto nepochopitelný a k s míchu. Ale mám problém se zobrazováním stránek. Když zadám do vyhledače nějaký dotaz, tak mi naběhne spousta odkazů a dříve se mi na konci stránky nabízelo číslování 1,2,3, atd.dalších stránek a nevím jakým (asi mým nějakým neodborným zásahem kterého si nejsem vědoma) se nyní na konci nezobrazují stránky, ale pouze políčko s názvem Další. Nevíte někdo proč? a jak by se to dalo zase vrátit do původního stavu? Jo, a ještě takový další detail - dříve byly na stránkách nabízené možnost bez podtržení prvního řádku, teď je každý první řádek nabízeného odkazu podtržený a to mě teda taky dost vadí. No snad jsem to napsala dost srozumitelně, pokud se někdo najde kdo by mi chtěl pomoci, budu moc ráda. Předem díky. Jaja*modla*


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.08.13 16:11
avatar

Dobrý den, o jaký vyhledávač se jedná? Zdravím!

doplněno 27.08.13 16:38:

První chyba je, že nepoužíváte Google . Ale, to je věc názoru. Jinak, zdá se, že Seznam udělal nějakou změnu, protože já to tam mám stejné, jako Vy. Nebude to tedy problém u Vás.

Snad si můžete něco vylepšit, když si najdete dole na té stránce Seznamu položku Nastavení.

Po přihlášení si tam můžete udělat změny a ty uložit. Jinak, až budete chtít opravdu, ale opravdu něco i nalézt, tak si zvolte k vyhledávání Google.

doplněno 27.08.13 16:41:

fribble - tak, rychlejší jsem nebyl, protože jsem se "rozkecal". Jinak to dělám stejně - Firefox a Google.

doplněno 27.08.13 16:58:

jaja28 - uvařit bych občas potřeboval, tak to by se hodilo . Jinak, to nastavení stránky Seznamu je jen tam a ne v PC. Navíc, je tam možnost změny vrátit. A s tím Googlem to myslím vážně. Tam se dají teprve najít správné věci. Ale, zase na zboží je asi Seznam lepší. Myslím, že to nestránkování je "inovace" a "vylepšení" na Seznamu. Máte pravdu, že tam dříve bylo číslování.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 27.08.13 16:49
avatar

Tak tedy myslíte že já jsem nic nezkonila a změnu udělal Seznam? No dobře, budu vám všem věřit. Nastavení jiného prohlížeče u mě asi nehrozí, takhle mi to nastavili, tak to tak používám. Bojím se nějakých změn, asi bych si v případě nějakého problému vůbec neporadila. Jinak díky všem za snahu pomoci. Až budete potřebovat něco vy třebas ohledně vaření, ráda pomůžu zase já vám. Zdravím a díky.

Od: fribble*
Datum: 27.08.13 16:13

Když se dozvíme, jaký používáš prohlížeč a jaký vyhledávač, snad na něco přijdem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.13 16:25
avatar

No vidíte, já jsem trdlo. Používám seznam a Explorer - stačí to? Velice ráda zodpovím další dotazy, které by vám pomohly. Jo a ještě tam nahoře na liště je googl, ale ten moc nepoužívám.

Datum: 28.08.13 02:07
avatar

Podtrhávání odkazů si můžete nastavit v "Možnostech internetu": Nástroje ► Možnosti internetu ► karta "Upřesnit"

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fribble*
Datum: 27.08.13 16:34

No za sebe bych si stahl jiný prohlížeč (já používám Firefox) a na vyhledávání používám Google. Vyhledávání Seznamem mě nikdy nenadchlo.

Doufám, že Ben nebude zas rychlejší.

doplněno 27.08.13 16:42:

Fajn - nebyl!

doplněno 27.08.13 16:43:

A přeci ...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.08.13 18:28
avatar

Mně už nezbývá, než se připojit k předchozím radám. Jako prohlížeč používat Firefox, ke stažení je tady a jako domovskou stránku si nastavit https://www.google.cz/. Tam tě nebude nic mást ani rozptylovat.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.