Firefox versus IE v zobrazovani na FB

Od: Datum: 27.08.13 14:35 odpovědí: 3 změna: 29.08.13 18:49

Reinstalace FF, aktualizace OS (Win 7 64bit) a nic nepomuze - Na FB se mi nezobrazuji vlozene obrazky do chatu. Ani mnou vlozene, ani druhou stranou vlozene. V IE bez porblemu. Uz nevim co smazat, co aktualizovat. IE pouzivat odmitam, nejsme si sympaticti Poradi nekdo? Dik!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.08.13 14:57

Dobrý den, v mém Firefoxu (v jeho nastavení) mám aktivní volbu Obsah / Načíst automaticky obrázky. Také tam je možnost Výjimky, kde to jde zablokovat pro některé stránky. Podívejte se na to. Zdravím!

doplněno 27.08.13 15:01:

Až budete v nastavení Firefoxu, tak si hned vymažte mezipaměť a cookies. Také to někdy pomůže.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.08.13 15:49

Vasich rad uposlechla, nic nepomohlo. Reinstalaci zadnou delat nebudu, za to mi nejaky FB nestoji. Treba se neco casem vyvrbi, nekoho neco napadne. Ja bych si sece rady vedela, ale uz nevim kdy to prestalo a tak dozadu obnovovat system se mi nechce, zas bych o neco prisla jineho. Diky vam za snahu!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.