Lepší anténa na příjem televize

Od: Datum: 25.08.13 08:00 odpovědí: 3 změna: 25.08.13 10:43

Dobrý den. Chci si koupit výrobek na sledování televize v notbuku Gigabyte Gt-7300. Bydlím v panelovém domě v Otrokovicích. Četl jsem si recenze o tomto výrobku a někteří se zminují o slabé anténě. Nevím možná mi bude stačit na příjem v mém bydlišti ale pokud ne lze dokoupit lepší anténu s větším výkonem jaká je vhodná v jaké ceně? Kde ji nejvhodněji nainstalovat? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.13 10:28
avatar

Tyto antény fungují v místech, kde je dobrý signál. Někteří výrobci TV karet přímo uvádějí, že dodávaná anténka je jenom zkušební. K TV kartě lze použít jakoukoli anténu, kabelovku, STA, pokojovou nebo venkovní. Vždycky se musí vycházet z podmínek na konkrétním místě.

doplněno 25.08.13 10:35:

Praivo - máš to v dotazu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.13 10:30
avatar

A jakou TV kartu chceš? Možnost externí antény nemají všechny.

doplněno 25.08.13 11:51:

Pardon, myslel jsem, že to je ten jeho NB ("...v notbuku Gigabyte...).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 25.08.13 10:43
avatar

Dobrý den, o síle signálu DVB-T v místě, kde bydlíte už asi víte. V paneláku by mohl být i rozvod STA, tak se můžete připojit (asi přes rozbočovač) i k němu. Ten výrobek se jmenuje asi správně "TV tuner GIGABYTE GT-U7300" a má jen malou pokojovou anténku, s kterou potom budete "honit" signál, až ho najdete nejlepší (asi u okna). Nejlepší by byla směrová anténa venkovní (třeba na okno nebo balkon), ale tu zase nebudete přenášet s NTB. A kupovat jinou přenosnou anténku se asi nevyplatí, protože v nich nebude velký rozdíl. Také se ujistěte, že TV tuner je pro Váš systém, který je v NTB (myslím, že není pro OS WIN-8 nebo OS Linux). Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.