Oblíbené položky - nabídka nejde posunovat

Od: Datum: 04.11.13 15:07 odpovědí: 4 změna: 05.11.13 04:11
avatar

Prosím o radu, co dělat, nebo čím to může být, že když si na hlavní stránce kliknu na oblíbené položky, tak to co se mi nabídne tako by vytuhlo, prostě s tím nemůžu posunovat, rolovat, i když těch položek je více než jen na jednu stránku a tak k těm dalším se nijak nemůžu dostat. Celou tu tabulku oblíbených položek nemůžu nijak vyrušit až při použití ctrl+alt, tak teprve zmizí. Nevíte někdo co s tím? Moc bych se potřebovala dostat na ty položky skoro na konce, ale nevím jak. Díky moc za pomoc.+

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 04.11.13 16:05
avatar

Dobrý den, zkusil bych snad i něco poradit, ale já moc nevím, kde se pohybujete. Patrně v nějakém prohlížeči a na internetu. Tam je nějaká Hlavní stránka? Kde? Vložte odkaz nebo upřesněte. Zdravím!

doplněno 04.11.13 16:27:

Nic se nestalo, ale já nemám MIE, tak asi moc neporadím. Ale, určitě se rady dočkáte. Zatím zkuste takové "provizórium" stiskem kláves Ctrl a mínus - obraz by se měl zmenšit a snad uvidíte konec té tabulky. A také tam bude asi v nastavení nějaká možnost setřídění a správy Oblíbených položek.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.11.13 16:17
avatar

Bene, já jsem takový počítačový antitalent, takže se omlouvám za nepřesný popis. Ano, je to prohlížeč Explorer, domovská stránka Seznam. Když se mi tohle načte a otevře, tak nahoře pod rámečkem s http://www.seznam.cz/ je řádek, na kterém je soubor, úpravy, zobrazit,oblíbené položky, nástroje, nápověda. A právě tady, když si kliknu na ty oblíbené položky, tak mi najede ten dlouhý pruh s názvy oblíb. položek, ale dál už mi s tím nejde nic dělat, tak jak jsem již popsala. Líp už se asi nedokážu vyjádřit, pardon, snad to takhle bude stačit. Díky za snahu pomoci.

Od: fribble*
Datum: 04.11.13 17:15

Nejjednodušší je roztřídit oblíbené položky do jednotlivých složek - lépe se v nich hledá a na celou stránku jich nebývá (nebo vytvoříte novou složku).

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.11.13 04:11

Tak zkuste kliknout na tu hvězdičku vpravo nahoře. To se vám otevře a máte tam oblíbené položky a jdou normálně posouvat myší. Zdravím a přeji úspěch. :))

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.