V leteckém simu flight gear mi nejdou pohledy

Od: Datum: 22.08.13 23:49 odpovědí: 2 změna: 23.08.13 20:53
avatar

Zdravím,
nejdou mi zapnout pohledy v leteckém simulátoru Flight Gear 1.0.0.Dříve jsem zde měl v tabulce VIEW OPTIONS kompletní nabídku pohledů, ale teď se mi po kliknutí na liště na VIEW a dále po kliknutí na VIEW OPTIONS objeví pouze malá tabulka s nápisem CONFIGURE ACTIVE VIEWS a pod ní už jen tlačítko CLOSE! Dříve jsem zde měl velkou tabulku,ve které byly možnosti zakřížkování různých pohledů,které se ovládají klávesou "V".Zajímavé je,že kdy jsem zkusil stáhnout verzi 2.0.0,tak zde je ta tabulka ůplná!To samé i v jiných verzích.Mám slabší PC a proto jsem musel zvolit starší verzi (1.0.0),kterou mi můj PC ještě utáhne. V těch novějších se mi již seká,nebo pocukává obraz,jede to takzvaně na doraz.
Musel jsem asi někde na něco špatně kliknout,buď tady na hrací ploše na něco v horní liště,nebo na předešlé stránce v hlavním nastaveni ADVANCE OPTIONS!
Prosím poraďte mi co mám s tím dělat.Děkuji.
Přeji Vám hezký den. Borek


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.08.13 18:36
avatar

FlightGear už delší dobu nemám, takže neporadím. Jen mě napadá, není to "Configure active views" náhodou tlačítko?

Mimochodem, neřešils tu kdysi nový počítač právě kvůli FG?

doplněno 23.08.13 20:57:

Tak zkus klasický postup: FlightGear a vše od něj odinstaluj (viz video níže, program si můžeš stáhnout zde ) a pak ho znovu nainstaluj.


Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.08.13 20:53
avatar

Zdravím tě,

ano jsem to já.CONFIGURE ACTIVE VIEWS je nápis,tlačítko to není.Tlačítko je to pod tím a je na vypnutí této tabulky.Je mi to strašně divné proč tam dříve ta tabulka byla kompletní,tedy byl tam v ní kompletní nabídka všech pohledú které se daly zakřížkovat a byl tak proveden selektivní výběr. jak už jsem psal.Ve všech ostatních verzích je tato tabulka s nabídkou různých pohledů kompletní.prostě někde jsem něco asi zmastil a nyní marně již delší dobu hledám někoho,kdo na tomto simu létá a kdo by mi dovedl poradit co s tím.Prosím tě tímto,kdyby jsi věděl o někom,kdo na tomto simu létá,dej mi na něj odkaz,nebo se ho zeptej na to,případně i na ten řídící bílý křížek.

Zdraví tě Borek.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.