Jak zrušit email v centrum.cz?

Od: Datum: 20.08.13 12:50 odpovědí: 7 změna: 20.10.14 21:33

Jak zrušit emailovou schránku v centrum.cz? Mám na mysli někde něco kliknout, ne nepřihlašovat se půl roku nebo rok a nechat to vyhnít.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.08.13 12:54

A k čemu to potřebujete zrušit? Prostě se nepřihlašujte. Řekněte mi jediný relevantní důvod na zrušení!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.08.13 14:59

Zmena jmena po svatbe. Zruseni nejake prezdivky a predelani na slusnou adresu a podobne. Nevim co je na tom tak divneho.

jinak zde:

http://napoveda.centrum.cz/index.php?/Knowledgebase/Article/View/4/1/

Zrušení emailové schránky

Pokud chcete zrušit vaši mailovou schránku, prosím kontaktujte helpdesk na mailu helpdesk@centrum.cz, který vám poskytne potřebné informace.

Datum: 20.08.13 21:34

Přestat používat, nastavit přesměrování na novou adresu.

Od: machturbo*
Datum: 20.08.13 13:05

po roční neaktivitě ti ho zruší samy

Datum: 20.08.13 20:17

S e-mailem Centrum.cz mám zkušenost pár let zpět: Centrum e-maily nemaže.

Měla jsem tam krátkodobě jeden e-mail, který jsem následně chtěla zrušit.

Helpdesk si tehdy stanovil nesplnitelnou podmínku - že ve schránce nesmí nic být. Ovšem jakmile jsem z ní všechno smazala, okamžitě mi tam poslal nějaký svůj spam, takže schránka nebyla nikdy úplně prázdná.

Nechala jsem to být: Centrum má dalšího "odběratele spamu" a já mám pokoj, protože schránku nepoužívám.

Od: alexandr*
Datum: 16.03.14 19:36

Mám tu samou zkušenost, jakékoliv blokování spamu nefunguje, takže čau lásko centrume.

Od: harmonique
Datum: 20.10.14 21:33

Po delší době jsem zalétl pro cosi opět na svůj mejl do zmiňovaného hnízda

a musím s Vašimi zkušenostmi jen souhlasit. S dopisováním si s "pomocníky" z

helpdesku nehodlám ztrácet čas, Mám mejly po různých webech, včetně gmailovskýho,

ale tolik svinstva, včetně soukromých (ne)obchodních mejlů jsem zažil až teprve zde..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.