Instalace antiviru Avast-placeného

Od: Datum: 04.11.13 00:35 odpovědí: 5 změna: 08.11.13 10:03

Berte to prosím že píše laik a také mi tak odpovídejte-díky.Zakoupila jsem avast pro 3 PC,do PC z kterého jsem to koupila jsem ho naistalovala(už ani nevínm jak),jen tam byl před tím již avast free a až po instalaci jsem si přečetla mail kde bylo napsáno ,že pokud v PC avast již je,tak mám postupovat od bodu ted nevim 3nebo5,já jsem to nainstalovala od bodu 1,bylo tam u tohho Důležité!,tak nevim jestli je něcio špatně,ale hlásí že je PC plně chráněn atd,ale teď nevím jak nainstalovat na další PC.Na mém kontě u Avast jsem lůicenci našla,je u tohho od kdy je a že je pro 3PC a k stahnutí,stáhla jsem to,nyní to vidím ve stažených souborech,ale nevím co dál-když na to kliknu jen to problikne a nic se neděje.Co s tím?Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 04.11.13 01:16

Dobrý den, neuvádíte přesný typ programu, tak se podívejte viz odkaz, vyberte si ten správný program a potom si najděte odpověď v Instalace nebo Vyhledávaná témata (vložení licenčního souboru). Postup je tam vždy popsán + obrázky, tak to snad zvládnete. Zdravím!

http://www.avast.com/cs-cz/faq.php

doplněno 04.11.13 15:26:

Já jsem ty návody moc podrobně nezkoumal, ale asi bych nejdříve instaloval program a až po té ten klíč. Vy máte licenci na tři PC, tak budou asi i ty klíče tři a pro každý PC jiný. Ale, já mám OS Linux a tak tyto "radosti" nemusím řešit.

doplněno 04.11.13 18:10:

http://www.avast.com/cs-cz/fa…?article=AVKB1#articleContent

doplněno 04.11.13 19:00:

Tak to gratuluji. A povedlo se to na všech třech PC? A je to ta plná verze i s tou registrací?

Ohodnoceno: 0x

Od: ivy5®
Datum: 04.11.13 15:20

Děkuji moc,bohuže to stále nejde,dle instrukcí jsem stáhla a dala pak na plochiu,ale kliknu na to a nic se neděje.-koupila jsem avast internet security,ale při vložení licence je tam napsáno na začátku,žepro vložení licence musí být dokončená předchozí instalace avast!internet security 2014.tomu mám rozumět jak?děkuji moc

Datum: 04.11.13 18:03

Ale JAK mám instalovat ten program?

doplněno 04.11.13 18:45:

Tak nakonec jsem to udělala jinak a jde to tak sláva

doplněno 04.11.13 20:35:

Děkuji ano plná verze,na třetím to ještě čeká,ten mám jinde.

Datum: 08.11.13 05:07

Můžu se zeptat na něco jiného?co jsem koupila nový pC s windows 8,tak mi to často při dělání něco s fotkama(ty mám na externím harddisku)že je přístup k cílové složce odepřen.teď jsem např chtěla přetáhnout foto odněkud jinam a hlásí to,že ke kopírování této složky je nutné oprávnění správce-co s tím?díky

Od: ben®
Datum: 08.11.13 10:03

Dobrý den, já OS WIN-8 neznám, tak má odpověď nebude asi přesná a snad Vám tady někdo poradí lépe. Myslím, že u svého přihlašovacího profilu musíte mít uvedeny práva administrátora nebo správce. Potom by neměl být už problém např. s instalací programů nebo kopírováním a přesouváním souborů na různá místa. A vždy je lepší soubory kopírovat, protože kdyby se to nepovedlo, tak Vám stále zůstane originál. Při přesouvání souborů můžete o ta data (nebo část) i přijít. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.