Restart windows 8

Od: Datum: 19.08.13 14:11 odpovědí: 3 změna: 19.08.13 19:44

Nový notebook se občas kousne (zamrzne) a nereaguje na žádný pokyn. Máte prosím někdo návod, jak restartovat? Nalezl jsem postup stlačením Windows + Alt + Del, ale toto nefunguje. Jsem nucen odpojit notebook od baterie, což není zrovna dobré.

Předem díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.08.13 14:16
avatar

A kdybys delší dobu držel tlačítko na zapnutí notebooku?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: acida
Datum: 19.08.13 14:18

Dobrý den, mě se asi děje o samé, nejčastěji při procházení netem, už vím, na co nesmím kliknout, aby se nezasekal, ale stejně se tak často děje. Zkuste jednou schválně chvíli vydržet, u mě po pár minutách v něm jakoby hrkne a zase se odseká, máte to tak taky?

Nevím čím to může být, jestli špatné ovladače, nebo zastaralý software, ale už mě to pěkně štve. Mám taky win8

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruda®
Datum: 19.08.13 19:44

Windows 8 se moc nepovedl a má různé nedostatky. Mám mj. NB Hewlwt Packard s WIN 8 a mohu to srovnávat a WIN 7 na normálním PC. Uvedená závada se mi však dosud nikdy nevyskytla ( jiné však ano a jsou jasně vyvolány tímto operačním systémem). Microsoft nyní informoval v novinách, že pro četné připomínky uživatelů jim bude poskytovat v blízké době inovaci - aktualizaci WIN 8 zdarma.

Předpokládám, že WIN 8 jste obdržel soušasně s novým NB. V tom případě, pokud se tato závada opakovaně vyskytuje, vůbec bych neváhal s reklamací v záruční době prostřednictvím prodejce. Nereaguje-li počítač na žádný pokyn a nejde ani vypnout, je to velmi závažný nedostatek a nejste povinen zkoumat, zda jde o vadu SW nebo HW. Může totiž jít rovněž o vadu NB (počítače) a za čas by mohlo být na reklamaci pozdě. Doporučuji podat reklamaci písemně, popsat projev závady a uvest její četnost, nechat si potvrdit převzetí reklamace s datem podání na kopii. Zajistíte si tím budoucí nároky dle reklamačního řádu. :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.