Grafický program

Od: Datum: 18.08.13 14:34 odpovědí: 5 změna: 18.08.13 20:18

Ahoj,prosím o radu.Neznáte někdo nějaký šikovný program,kterým by šlo pozměnit,jinak uspořádat osoby na fotce třeba stylem uchopit myší a přetáhnout? Děkuji Jarda.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.08.13 14:40
avatar

No, v televizi v nějakém CSI možná :D

Jako šlo by to, ale před tím "přetažením" to může být třeba hodina práce a po přetažení taky. A nástrojem jakýkoli lepší grafický editor.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ria®
Datum: 18.08.13 15:29
avatar

Teď je otázka, jak to myslíte, pokud chcete jen vyříznout a přeházet osoby, a pak to celé uložit do jpg, to zvládne každý grafický editor - např Photoshop, Gimp (doporučuji), pokud chcete výstup tak, aby se s objekty dalo hýbat i po exportu - ve finálním dokumentu, byl by na to vhodný třeba flash.. Ale je to už trochu pracnější..

ukázka - ale místo puzzle by byli lidé.. : )

Kdyžtak pošlete víc info, mohla bych na to mrknout : )

Ohodnoceno: 0x
 
Od: puci33*
Datum: 18.08.13 15:56

Potřeboval bych z jedné svatební fotky vyjmout ženicha a z jiné tam dosadit jiného pána.Druhá fotka je trochu nepovedená,tak kdyby to šlo ve finále doostřit,optimalizovat.Dík za radu.Jarda

Od: ria®
Datum: 18.08.13 16:05
avatar

Photoshop, nebo ten Gimp je to docela jednoduché - vlastně přesně tak jak píšete - akorát to provedete v programu :D.. pokud nevíte, můžete poslat fotky vnitřní poštou, hádám, že je to otázka pár minut : ).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.13 20:18
avatar

Z neostré fotku ostrou neudělá nic. Něco sice umí filtr v GIMPu, ale zázraky to nedělá.

Také počítej s tím, že, pokud je druhá osoba na jakémkoliv místě menší než první a na pozadí není jen jedna barvy nebo pravidelný vzor (např. tráva), je tento úkol pro amatéra neproveditelný.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.