Od koho internet?

Od: Datum: 16.08.13 00:40 odpovědí: 5 změna: 16.08.13 11:41

Dobrý den,

od jakého poskytovatele je nejlepší a nejlevnější mít internet přes pevnou linku...

Nechceme volat, pouze přijímat signál na internet.. Jednalo by se o běžné připojení...nějaké stahování z internetu...ale spíše jen prohlížení stránek...

děkuji za radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: diame
Datum: 16.08.13 07:01

Zdravím,

moc tak zkušenosti nemám, ale např. od O2 je asi tak nejdražší .. Já mám internet od UPC s vysokou rychlostí za málo peněz, a spokojenost :)

Ohodnoceno: 0x

Od: bonie*
Datum: 16.08.13 08:11
závisí na tom, jaká je vzdálenost vaší obce od měst. Pokud jste ve městě, nemáte žádný problém, můžete vybírat at net "po kabelu" tak "vzduchem"
Pokud žijete v malé obci, zpravidla můžete jen po kabelu = kam vede telefon, vede i intenet.
Je to hodně obecná odpověď, ale tohle je důležité. UPC třebas většinou v malých obcích není.
doplněno 16.08.13 08:14: omlouvám se, od včerejších aktualizací win, mám problém s prohlížečem a vidím půl okna :(
uniklo mi půl dotazu :(
po kabelu je lepší T-mobile než O2, na vaše potřeby stačí. Měla jsem oboje.

Od: ben®
Datum: 16.08.13 08:38

Dobrý den, Vy zřejmě hledáte tzv. nahé DSL - pouze připojení k internetu "drátem" a bez telefonu.

Podívejte se viz odkaz a zkuste si vybrat. Také tam zjistíte hodně dalších informací a můžete si zkusit i dostupnost služeb. Zdravím!

http://www.dsl.cz/adsl-internet/bez-pausalu-za-volani

Od: paw®
Datum: 16.08.13 09:15

Ykombinujte T-M s timto a mate asi vystarano. http://aukro.cz/t-mobile-50-s…et-adsl-vdsl-i3475720414.html

Od: poiuztrewq
Datum: 16.08.13 11:41

Já mám od O2 40mb/s za 600 a jsem naprosto spokojen :) Kdyby u mě šlo UPC nebo Netbox, tak jdu do toho.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.